Catalog online
Faianta bej deschis JULY CREMA model marmorat 25×40 cm
SKU:
8432597518613
Gresie mov VIOLA 5734 model monoculoare 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745573411
| Gama | VIOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej YUCCA 8970 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745897012
| Gama | YUCCA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata VINTAGE White 9092 model lemn 60×60 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745909210
Gresie bej FOREST 7401 model lemn 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745740110
| Gama | FOREST |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta portelanata Himalaya tip marmura, 17×52 cm, culoare alb calacatta
SKU:
8435259995616
Gresie Odessa Beige ODS02, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
8961273962007
Faianta portelanata Star tip piatra, 30×60 cm, culoare alba
SKU:
8435259992653
Faianta Himalaya Blanco (GPR) 17X52 1.16mp/cut
SKU:
8435259995609
Faianta RV Avaris Grafito 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925976805
Glisiere pe bile cu amortizor EVERPRO
SKU:
6421000037539
Aspersor cu impuls din plastic Flo 89261
SKU:
5906083892615
Perie frontala pentru bormasina M14 Yato
SKU:
5906083947681
Tablou electric aparent, Easy 9 Schneider
SKU:
3606480768385
Set dus crom Ego N150B FERRO
SKU:
5902194947893
56H813 Invertor sudura 230V 200A
SKU:
5902062046222
Maner sertar 160 mm HILL EVERPRO EC-Z160Q
SKU:
6421000039601
Burghiu beton SDS+ 10×110 mm P-29418
SKU:
4000000430148














