Catalog online
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N342 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527039
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N342 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N348 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526889
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N348 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma JACARANDA 1940 x 990 mm
SKU:
4000000545019
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | JACARANDA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma ARBORE 1940 x 990 mm
SKU:
4000000544975
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | ARBORE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N330 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526667
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N330 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 62 1940 x 990 mm
SKU:
4000000524793
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 62 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma BAMBUS 1940 x 990 mm
SKU:
4000000524762
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | BAMBUS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Plinta 537 stejar boieresc Smart flex
SKU:
5905952111642
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar boieresc |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 537 |
Plinta 527 fag jutland Smart flex
SKU:
5905952037355
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Fag jutland |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 527 |
Plinta 609 pin plin Esquero
SKU:
5905952180365
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Pin plin |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 609 |
Parchet varioclic premium medium FETHIYE 10 mm PM-685
SKU:
6426947065508
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1287 x 157.5 mm |
| Cod produs | PM-685 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Element imbinare 521 stejar antic Smart flex
SKU:
5905952013755
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar antic |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 521 |
Colt exterior 521 stejar antic Smart flex
SKU:
5905952013748
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar antic |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 521 |
Colt interior 521 stejar antic Smart flex
SKU:
5905952013731
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar antic |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 521 |
Colt exterior 523 tasmanian Smart flex
SKU:
5905952013700
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Tasmanian |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 523 |
Colt interior 523 tasmanian Smart flex
SKU:
5905952013694
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Tasmanian |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 523 |
Terminatie stanga/dreapta 609 pin plin Esquero
SKU:
4000000378426
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Pin plin |
| Tip | Terminatie stanga/dreapta |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 609 |
Colt exterior 609 pin plin Esquero
SKU:
4000000378334
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Pin plin |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 609 |
Colt interior 810 stejar colonial Magnum
SKU:
5905952094211
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar colonial |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Magnum |
| Model | 810 |
Usa interior Luiza PVC Deluxe, Arin auriu 70 cm
SKU:
4000000538677
| Culoare | Arin auriu |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior RINA PVC DELUXE gri, 80 cm
SKU:
4000000541875
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Culoare | Gri |
| Brand | max |
Treapta pentru scari gresie Quartz, model piatra, 6806-0042, 60 x 30 cm, culoare bej/gri, finisaj mat
SKU:
5945005084394
Treapta pentru scari gresie Piedra, model piatra, 6806-0041, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005084387
Treapta pentru scari gresie decorativa Quartz, model piatra, 6806-0043, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084400
Piesa decorativa faianta gri KEROS London Tri Gris, model triunghi 30×90 cm
SKU:
8432597566836
Piesa decorativa 2851 MYSTIC LINES GREY 20×50 cm
SKU:
3800745285116
Piesa decorativa 1972 SAVINA 25×40 cm
SKU:
3800745197211
| Gama | SAVINA |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa 7120 LINEA RED LUX 25×40 cm
SKU:
3800745712018
| Gama | LINEA |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata lucioasa tip marmura Novel Beige, 33,3×33,3 cm, culoare crem, cod 9853
SKU:
3800745985313
| Gama | Novel |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, gri deschis, EVOQUE LIGHT GREY 6126 R, tip ciment, finisaj mat, 60×120 cm
SKU:
3800745612615
| Gama | Evoque |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra Terrazzo Mono Bone, 60×120 cm, 87825110, Gri
SKU:
8698541052118
| Gama | Terrazzo |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Legend Taupe, model ciment, 8587, 33,3×33,3 cm, finisaj mat, culoare maro
SKU:
3800745858716
| Gama | Legend Taupe |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Titanic Topaz Blue Crystal rectificata, tip marmura, 58×118 cm, TTN04PAR
SKU:
8691273479307
Gresie portelanata gri model tip lemn alboran Grey, 9449, 20,4×120,4 cm
SKU:
3800745944914
| Gama | Alboran |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Terasa, Living, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Mania tip monocolor, 9398 33,3×33,3 cm, culoare negru
SKU:
3800745939811
| Gama | MANIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Tahiti tip relief, 8310 33,3×33,3 cm, culoare bej
SKU:
3800745831016
| Gama | Tahiti |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta gri SELENA 5471 model marmura 25×50 cm
SKU:
3800745547115
Faianta bej COSMOS 5614 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745561418














