Catalog online
- Regret, acest produs nu poate fi cumpărat.
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Sculpta R066, 1210×234 mm, clasa 34
SKU:
5907501810099
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Sculpta |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.982 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Clamsheell R148, 1210×234 mm, clasa 34
SKU:
5907501813007
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Clamsheell |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.982 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Brenton R150, 1210×234 mm, clasa 34
SKU:
5907501813014
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Brenton |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.982 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Vigra Oak R172, 1210×234 mm, clasa 34
SKU:
5907501813830
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Vigra Oak |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.982 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Salt Mine R079, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501811188
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Salt Mine |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Sienna R170, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813816
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Sienna |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Wild Agar R171, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813823
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Wild Agar |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Marshal Oak R173, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813847
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Marshal Oak |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Gresie portelanata tip lemn cu aspect rustic Afra 20×120 cm, Alb, AFR1
SKU:
8698853160617
| Gama | Afra |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.68 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Botanic Decor Grey 6204, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745620412
Gresie rectificata Botanic Decor Natural 6203, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620313
Lustra Carmen crom si alb 60W 3xE27 ERSTE EL0023845
SKU:
5949027050160
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Dimensiune | 670x140x200 mm |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0023845 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Clove R124, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812277
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Clove |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Portprosop dublu Orfeus, crom 6924
SKU:
8590309108108
| Inaltime | 110 mm |
|---|---|
| Latime | 460 mm |
| Culoare | Crom |
| Gama | Orfeus |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Concrete R109, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812994
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Concrete |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Nutmeg R123, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812260
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Nutmeg |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Mornel R125, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812253
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Mornel |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Ascot R128, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812246
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Ascot |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, White Poppy R129, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812239
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | White Poppy |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Brown Marten R149, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812970
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Brown Marten |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Salem Oak R174, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501813854
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Salem Oak |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Piedestal suspendat President K08-012 Cersanit
SKU:
5907536603062
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
Gresie Dakota Dark Grey 1. 60x60x2cm 0.73mp/cut
SKU:
8681575008676
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Rope R065, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813267
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Rope |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Incando R070, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813274
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Incando |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Scandipure R073, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813281
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Scandipure |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Bourbon Cask R076, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813298
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Bourbon Cask |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Barista R077, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813304
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Barista |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |














