Catalog online
Gresie Cubo White 9712, tip piatra, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745971217
Faianta White Glossy Onda 4755, tip monocolor, 25.5×75.5 cm, alb
SKU:
3800745475517
| Gama | WHITES |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Cemento Salvia Diamond Green 3401, model ciment, 24.4×74.4 cm, verde
SKU:
3800745340112
| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Pattern White, model decor, 45×45 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745981216
Aeroterma de pardoseala 2000W HL 213 V TESY
SKU:
3800879001767
Faianta Bianco White 4733, tip marmura, 25.5×75.5 cm, alb
SKU:
3800745473315
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta alb model tip piatra Inside Mate, A078, 30x90cm
SKU:
8432597565433
Faianta Corona Squares Grey 4711, tip ciment, 25.5×75.5 cm, gri
SKU:
3800745471113
| Gama | CORONA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Corona Stripes Grey 4713, tip ciment, 25.5×75.5 cm, gri
SKU:
3800745471311
| Gama | CORONA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Nordic Natural 9689, tip piatra, 60×60 cm, natural
SKU:
3800745968910
Gresie Terrazzo tip mozaic, 6060-0210 60×30 cm, finisaj mat, culoare mix
SKU:
5945005075040
Rigola Pegasus H12 Gri, cu Gratar Zincat 130x75x1000 mm, Dakota
SKU:
6424167006943
| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 130x75x1000 |
Faianta Viola Red 4867, tip relief, 20×50 cm, rosu
SKU:
3800745486711
Gresie Parga Brown 9367, tip ciment, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745936711
Gresie Parga Grey 9366, tip ciment, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745936612
Gresie Parga Natural 9365, tip ciment, 30×60 cm, natural
SKU:
3800745936513
Gresie Santana Anthracite 9323, tip piatra, 30×60 cm, gri inchis
SKU:
3800745932317
Piesa decorativa Santana Mix Anthracite 9358, tip piatra, 15.5×60.5 cm, gri inchis
SKU:
3800745935813
| Gama | Santana |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Santana Mix Beige 9356, tip piatra, 15.5×60.5 cm, bej
SKU:
3800745935615
| Gama | Santana |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Santana Mix Grey 9357, tip piatra, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745935714
| Gama | Santana |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Faenza Patchwork Red 4809, tip decor, 25.5×75.5 cm, rosu
SKU:
3800745480917
| Gama | FAENZA |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Faenza Print Red 4754, tip monocolor, 25.5×75.5 cm, rosu
SKU:
3800745475418
| Gama | FAENZA |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Plafoniera LED 6500K 510xH80mm 48W culoare gri HZL-B50-4536S
SKU:
4000000540731
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 48 W |
| Cod produs | HZL-B50-4536S |
| Temperatura | 6500 K |
Faianta Epoca Stripes Natural 4837, tip piatra, 24.4×74.4 cm, natural
SKU:
3800745483710
| Gama | EPOCA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Gres Sp 12 Mm Dark Grey 9570, tip piatra, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745957013
| Gama | SP 12 |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres Sp 12 Mm Light Grey 9390, tip piatra, 33.3×33.3 cm, gri deschis
SKU:
3800745939019
| Gama | SP 12 |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Ruleta geodezica, banda metalica, diverse dimensiuni, LT12513, LT12515
SKU:
6421948125152
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT12513, LT12515 |














