Catalog online
Gresie Brick Gray 10790410, 30×60 cm, model caramida, gri, finisaj mat
SKU:
8698541003516
| Gama | Brick |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Caramida |
Gresie Venezia Matt Bone 36610211, 60×120 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698541079177
| Gama | Venezia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Venezia Matt Gray 36610111, 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698541079849
| Gama | Venezia |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Massive Wood Touch Maple 48610211, 60×120 cm, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
8698541078446
| Gama | Massive |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie Nordic Wood rectificata 55014100R, 60×120 cm, model lemn, tip parchet, maro, finisaj mat
SKU:
8697819061166
| Gama | Nordic |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie Marea Beyaz rectificata 55015330RN, 60×120 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697819039204
| Gama | Marea |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Artstone Greige rectificata 2159, 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
3800745215915
Gresie Alesta Krem rectificata 55017166R, 60×120 cm, model marmura, crem, finisaj mat
SKU:
8697819051945
| Gama | Alesta |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Perie cupă VERTO 75mm din sârmă de oțel pentru polizoare unghiulare
SKU:
5902062070890
Baterie lavoar inalta monocomanda auriu Vitto Gold Verdeline 286mm
SKU:
5903738228553
Lampa de evacuare LED 3W Novelite, alb/negru, 330mm, interior, autonomie 2h
SKU:
5949027117962
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Lumina de avertizare |
| Utilizare | Iluminat tehnic |
| Bec inclus | Da |
| Tipul duliei | LED integrat |
| Numar surse de iluminat | 4 |
| Putere max. per bec | 0,5 W |
| Latime | 145 mm |
| Adancime | 330 mm |
| Inaltime | 23 mm |
| Lungime | 0 mm |
| Material corp | Aluminiu, Plastic |
| Culoare corp | Alb, Negru |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica, Cu acumulatori |
| Tensiune | 220/240 V |
| Grad de protectie | IP 40 |
| Greutate | 0,48 kg |
| Alte caracteristici | autonomie acumulator intern max. 2h |
| Gama | Novelite |
| Pentru | Atelier, Birou / Spatiu comercial, Birouri/ cabinete/ practici, Casa scarii |
| Cod produs | Elbi EL0057271 |
Masina de tuns gazon electrica Ruris RXE1500, 1500W, latime taiere 37cm, inaltime 25-75mm
SKU:
6424340602474
Kit acumulator Li-Ion 20V 4Ah + încărcător Ruris Alfa UP 2424e, multicolor
SKU:
6424340605970
MOTOSAPA DAC 6000K 60002015
SKU:
6424340200281
| Tip produs | Motosapa |
|---|---|
| Tip motor | 4 timpi |
| Alimentare | Benzina |
| Tip pornire | Manuala |
| Alte caracteristici | Schimbator de viteze |
| Continut pachet | 1 x Motosapa |
| Culoare | Multicolor |
| Capacitate cilindrica | 163 cm³ |
| Putere | 6.5 cp |
| Capacitate | 3 l |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 l |
| Trepte viteza | 2 Marsarier |
| Latime de lucru maxima | 83 cm |
| Latime de lucru minima | 56 cm |
| Adancime de lucru | 29 cm |
| Greutate | 80 Kg |














