Catalog online
Chit pentru rosturi SikaCeram-655 CleanGrout 2kg oak wood
SKU:
7612895780931
22,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | oak wood |
Chit pentru rosturi SikaCeram-655 CleanGrout beige 2kg
SKU:
7612895778730
22,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Mortar |
| Model | Mortar de ciment, Mortar de rosturi |
| Utilizare | Chituire, Completare |
| Pentru | Ceramica, Ceramica portelanata in masa, Piatra naturala |
| Culoare | Bej |
| Latime rost | 8 mm |
| Cantitate | 2 kg |
| Circulabil dupa aprox. | 24 h |
| Alte caracteristici | Cu intarire rapida, Permeabil la apa, Poate fi corectat, Protectie imbunatatita impotriva anumitor microorganisme/mucegaiuri, Rezistent la abraziune, Stabil, Stabil la intemperii, Suprafata fina |
CHIT PT ROSTURI SIKACERAM CLEANGROUT JASMINE 2KG
SKU:
7612895780344
22,50 lei
| Tip produs | Mortar |
|---|---|
| Model | Mortar de ciment, Mortar de rosturi |
| Utilizare | Chituire, Completare |
| Pentru | Ceramica, Ceramica portelanata in masa, Piatra naturala |
| Culoare | Alb |
| Latime rost | 8 mm |
| Cantitate | 2 kg |
| Circulabil dupa aprox. | 24 h |
| Alte caracteristici | Cu intarire rapida, Permeabil la apa, Poate fi corectat, Protectie imbunatatita impotriva anumitor microorganisme/mucegaiuri, Rezistent la abraziune, Stabil, Stabil la intemperii, Suprafata fina |
Chit rosturi pentru gips-carton FUGENFULLER KNAUF 25KG
SKU:
6425440000108
89,00 lei
| Brand | Knauf |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 0.3-0.5 |
| Greutate | 25 |
Chiuveta din granit cu scurgere DAFNE, 1 cuva, 51cm, gri
SKU:
5947226516463
512,50 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 510 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 510 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 Cuva 49x79cm, bej
SKU:
5947226516722
589,50 lei
| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 Cuva 49X79cm, gri, cu sifon
SKU:
5947226516739
589,50 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 cuva 49X79cm, negru
SKU:
5947226516760
589,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, bej, cu sifon
SKU:
5947226516814
589,50 lei
| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, gri
SKU:
5947226516821
589,50 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, negru
SKU:
5947226516852
589,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x80cm, negru, cu sifon
SKU:
5905358203514
671,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 800 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granot cu scurgere Grenada 1 cuva , 48×78 cm, gri
SKU:
5947226517477
702,50 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 780 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 480 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
CILINDRU BRAND YALE 500GM, NICHEL SATINAT 30X30 10-0552-3030-00-22-01-GM
SKU:
5052847069752
58,50 lei
| Model | 500 |
|---|---|
| Material | alama |
| Culoare | satin nichel |
| Inaltime | 20 |
| Finisaj | satinat |
| Dimensiuni | 30 x 30 |
| Clasa | standard |
CILINDRU BRAND YALE 500GM, NICHEL SATINAT 30X35 10-0552-3035-00-22-01-GM
SKU:
5052847069790
63,50 lei
| Brand | Yale |
|---|---|
| Model | ZAM |
| Clasa | standard |
| Material | zamac |
| Culoare | nichel satinat |
| Dimensiuni | 30 x 35 |
| Finisaj | satinat |
| Lungime | 65 |
| Alte caracteristici | cilindru europrofil |
Cilindru securitate TIGER6 45x50mm, 5 chei reversibile, finisaj nichelat
SKU:
3150262166246
72,00 lei
| Brand | Thirard Balcani |
|---|---|
| Dimensiuni | 45x50mm |
| Material | nichel |
| Montaj | descentrat |
CILINDRU SIG 35/35MM, BRAND YALE, NICHELAT, 3 CHEI 500A01FN35X35
SKU:
7290012754579
64,00 lei
| Brand | Yale |
|---|---|
| Material | alama |
| Montaj | centrat |
CILINDRU SIG AMPR 30/30MM, BRAND YALE, NICHELAT, 5 CHEI 1000A01CAN30X30
SKU:
7290011069834
81,50 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
Cilindru Yale 1002, alama nichelat 30×40 mm, 5 pini anti-picking, 3 chei inclus.
SKU:
5052847069813
66,50 lei
| Brand | Yale |
|---|---|
| Model | 1002 |
| Clasa | standard |
| Material | alama |
| Dimensiuni | 30 x 40 |
| Finisaj | nichelat |
| Continut pachet | 3 chei amprentate |
Cilindru Yale 500, 45×45 mm, nichel satinat, 5 pini, pentru uși PVC și lemn
SKU:
5052847070154
71,00 lei
Cilindru Yale 500, alama, satin nichel, 35×35 mm, 3 chei frezate, standard
SKU:
5052847069936
66,50 lei
| Model | 500 |
|---|---|
| Clasa | standard |
| Material | alama |
| Culoare | satin nichel |
| Inaltime | 20 |
| Dimensiuni | 35 x 35 |
| Finisaj | satinat |
| Continut pachet | 3 chei frezate |
Cilindru Yale 500, alama, satin nichel, 40×40 mm, 5 pini anti-picking, 3 chei
SKU:
5052847070079
70,50 lei
| Model | 500 |
|---|---|
| Clasa | standard |
| Material | alama |
| Culoare | satin nichel |
| Inaltime | 20 |
| Dimensiuni | 40 x 40 |
| Finisaj | satinat |
| Continut pachet | 3 chei frezate |
Cilindru Yale 500, alama, satin nichel, 40×50 mm, 3 chei frezate, standard
SKU:
5052847070130
75,50 lei
| Model | 500 |
|---|---|
| Clasa | standard |
| Material | alama |
| Culoare | satin nichel |
| Inaltime | 20 |
| Dimensiuni | 40 x 50 |
| Finisaj | satinat |
| Continut pachet | 3 chei frezate |
Ciocan Rotopercutor SDS Plus RURIS RMX4526, 1050W, 42mm, Portocaliu
SKU:
6424340606199
436,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu |
| Frecventa(Hz) | 50Hz |
| Greutate neta | 4.30 kg |
| Tensiune | 220‐240V |
| Tip produs | Ciocan rotopercutor |
| Putere | 1050 W |
Ciuperca de picurare cu compensator de presiune 8l/h 3mm 7004856
SKU:
4019305590594
1,60 lei
| Brand | Hydrosystems |
|---|














