Catalog online
Parchet laminat Modera Classic, 8mm, clasa 32, trafic mediu, K277, 2.2205mp/cut
SKU:
8680734031697
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K277 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet Natural 10mm Lefkas Oak FN009 32 AC4 1.533mp/cut
SKU:
8696681022640
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1205 x 159 mm |
| Cod produs | FN009 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Natura Line 32 AC4 8mm PRK503 4v Volga
SKU:
8681311248002
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK503 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Bella Neo 31 8mm AC3 PRK112 4v Lotus
SKU:
8681311327707
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK112 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
Parchet laminat Krono Original 10 mm K057 Modera Plus, Yenice Oak, clasa 32 AC4
SKU:
8680734031383
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K057 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm 4376 Kronostep, Pinia Grizzly, clasa 32 AC4
SKU:
5907555419248
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 4376 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet LVT Progressive House Darin, 1220 x 200 mm, grosime 4.4 mm, culoare Crem
SKU:
4605151140474
| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1220 x 200 mm |
| Cod produs | Darin |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
PARCHET LVT PROGRESSIVE HOUSE CLICK ERIC 4.4MM
SKU:
4605151140450
| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1220 x 200 mm |
| Cod produs | Eric |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |


































