Catalog online
Parchet laminat 8mm VNS-80C Senfoni, AC5/33, 1204×193 mm, gri
SKU:
8698555017288
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1204 x 193 mm |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 33 |
Parchet Varioclick Extensive SIENA 8MM 4V 2.3071mp/cut
SKU:
6426947060497
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 32 |
Parchet Varioclic Standard Koycegiz, 8mm, AC4, maro, 2.3071mp/cut
SKU:
6426947062279
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 32 |
Parchet AGT Natura Line 32 AC4 8mm PRK503 4v Volga
SKU:
8681311248002
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK503 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Bella Neo 31 8mm AC3 PRK112 4v Lotus
SKU:
8681311327707
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK112 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |

































