Catalog online
Gresie Pietra Bianco – Glossy 600 x 1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000569114
| Gama | Pietra |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
Gresie Loyal Aqua – High Glossy 600 x 1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000569091
| Gama | Loyal |
|---|---|
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
Gresie Opulence Royal White-Carving 600 x 1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000569107
| Gama | Opulence |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
Gresie rectificata Himalaya Brown HIM1 60X120 cm, model marmura, portelanata, alb, maro, finisaj lucios
SKU:
8698853190614
| Gama | Himalaya |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificare | Da |
Gresie rectificata Savona SAO1 60×120 cm, model marmura, portelanata, alb, finisaj lucios
SKU:
8698853209514
| Gama | Savona |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificare | Da |
Gresie rectificata portelanata Urla Light Grey URL1, 60×60 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853207213
| Gama | Urla |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Dormitor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552628
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552635
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 60 Modern Antracit, dreapta, gri
SKU:
4000000552871
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Gri |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 60 Modern Antracit, stanga, gri
SKU:
4000000552864
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Gri |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 60 Alb Lacuit, stanga, alb
SKU:
4000000552680
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Gresie rectificata K94702 Stone Mood Porphyry Beige, 60×60 cm, model piatra, culoare bej, finisaj mat
SKU:
8011373652705














