Catalog online
Sera polietilena 1.4×1.4×1.9m 140g/mp UV4 GF-2197 pentru flori si legume
SKU:
6426910024686
380,50 lei
| Material | polietilena |
|---|---|
| U.M. | buc |
Lazura Lucioasa SADOLIN Cires 2.5L pentru Lemn si Metal
SKU:
5948596021809
114,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | cires |
Roata de taiere pentru taietori de tevi 1/8-7/8(3-22mm) 02-429
SKU:
5907558463514
41,00 lei
| Tip produs | Sistem de taiat tevi |
|---|---|
| Utilizare | Taiere |
Seif cu inchidere electronica Vorel 31x20x20 cm
SKU:
5906083786426
310,00 lei
| Tip produs | Seif |
|---|---|
| Material | Otel |
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 20 cm |
| Latime | 31 cm |
| Adancime | 20 cm |
| Greutate | 7 Kg |
| Tip inchidere | Digitala |
| Tip certificare | Rezidential / Office |
| Baterii necesare | 4 X AA( incluse) |
| Grosime usa | 4 mm |
Cuptor cu microunde Samus SMC-20DX1, 20 l, 700 W, 6 trepte putere, argintiu
SKU:
6425053016305
323,00 lei
| Brand | Samus |
|---|---|
| Capacitate | 20 |
| Putere | 700 |
| Model | SMC-20DX1 |
| Alte caracteristici | maner usa; parte frontala din inox |
| Tensiune | 230 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Culoare | argintiu |
| Greutate neta | 10.5 |
| Greutate bruta | 11.3 |
| Dimensiuni | 26.2 x 45.2 x 34.6 |
695004/694573 – ANSAMBLU MULTIPRIZA 3XPRIZA SCHUKO/ include taxa verde 0.18 lei fara tva
SKU:
3245066950044
47,50 lei
| Brand | Legrand |
|---|---|
| Material | plastic |
| Culoare | alb + gri |
Gresie Nyra Meteor Mat 60x120x0.9 cm, HCQ8
SKU:
788845004154
189,00 leiMP
| Gama | Nyra |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Nyra Charcoal Mat 60x120x0.9 cm, HCQ9
SKU:
788845004161
189,00 leiMP
| Gama | Nyra |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Travertine White Vein Mat 60x120x0.9 cm, A8UW
SKU:
788845778406
189,00 leiMP
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Travertine Pearl Vein Mat 60x120x0.9 cm, AFUB
SKU:
788845799319
189,00 leiMP
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Shine Statuario SUPREMO Mat 60x120x0.9 cm, A4QY
SKU:
788845718310
189,00 leiMP
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Shine Calacatta PRESTIGIO Mat 60x120x0.9 cm, A4QX
SKU:
788845718303
189,00 leiMP
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Shine Calacatta IMPERIALE Mat 60x120x0.9 cm, A4QZ
SKU:
788845718327
189,00 leiMP
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Onyx White 60x120x0.9 cm, AJBO
SKU:
788845844941
287,00 leiMP
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Semilucios |
Gresie Marvel Calacatta Extra 60x120x0.9 cm, A208
SKU:
788845671592
189,00 leiMP
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Vision Grey Mat 60x120x0.9 cm, HCJW
SKU:
788845998644
189,00 leiMP
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Stone Taupe Mat 60x120x0.9 cm, A6Q6
SKU:
788845748355
189,00 leiMP
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Stone Pearl Mat 60x120x0.9 cm, A6Q7
SKU:
788845748362
189,00 leiMP
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Stone Ivory Mat 60x120x0.9 cm, A6Q3
SKU:
788845748324
189,00 leiMP
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Stone Grey Mat 60x120x0.9 cm, A6Q8
SKU:
788845748379
189,00 leiMP
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Mix Pearl Mat 60x120x0.9 cm, A80J
SKU:
788845783066
189,00 leiMP
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Piatra |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Balance White Mat 60x120x0.9 cm, AJNO
SKU:
788845850089
189,00 leiMP
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Balance Smoke Mat 60x120x0.9 cm, AJNV
SKU:
788845850157
189,00 leiMP
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Balance Pearl Mat 60x120x0.9 cm, AJNT
SKU:
788845850133
189,00 leiMP
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Balance Grey Mat 60x120x0.9 cm, AJNU
SKU:
788845850140
189,00 leiMP
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Balance Ash Mat 60x120x0.9 cm, AJNR
SKU:
788845850119
189,00 leiMP
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EX-1689
SKU:
4000000581895
80,00 leiMP
| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Lemn |
DANKE DISP EXT ALB EXTERIOR 15l
SKU:
5946062005421
256,00 lei
| Brand | Danke |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; pe beton, caramida, gips-carbon, tencuieli, gleturi etc. |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
POMPA BOOSTER x SISTEME SOLARE OXASWHBP include taxa verde 2 lei fara tva
SKU:
4216508763170
506,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|
CENTRALA BIOPELLET PRO 24
SKU:
3880500457222
13.424,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | Biopellet PRO |
| Material | otel |














