Catalog online
Cheie tubulara hexagonala 1/2″ 24mm Topex 38D724
SKU:
5902062043627
13,50 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 38D724 |
Suport buzunar pentru scule/cuie Yato YT-7417
SKU:
5906083974175
13,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-7417 |
Perie sarma cu maner plastic, 4 randuri, 260mm Yato YT-6332
SKU:
5906083963322
13,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-6332 |
Cheie tubulara bihexagonala 30mm, 1/2 Yato YT-1291
SKU:
5906083912917
13,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1291 |
Cheie tubulara de impact HEXA adanca 1/2″ 12mm Yato YT-1032
SKU:
5906083910326
13,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1032 |
HARTIE DE COPT PT. FRITEUZA 16*4.5 CM 50PCS, HARTIE A13830
SKU:
2015518138303
13,00 lei
| Diametru | 160 mm |
|---|---|
| Adancime | 45 mm |
PRIZA SIMPLA ST CU CP CU RAMA SUBTIRE ALBA LARISSA 103-191921-117 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
8680453133733
13,00 lei
| Brand | Mono Electric |
|---|---|
| Montaj | ingropat |
| Culoare | alb |
| Material | policarbonat |
| Latime | 90mm |
INTRERUPATOR DUBLU PT GRI OCTANS 104-020001-102 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
8680453000936
13,00 lei
| Brand | Mono Electric |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Culoare | albgri |
| Material | plastic |
| Latime | 68.5mm |
TG-1031.0616-SIGURANTA AUTOMATA FUZIBILA 16A EL0009473 include taxa verde 0.06 lei fara tva
SKU:
5949027001179
13,00 lei
| Greutate | 0.07 |
|---|---|
| Brand | T&G |
| Tip produs | Siguranta fuzibila |
GW20265 – PRIZA SCHUKO 16A,MODULARA,2M,ALB include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
8011564352070
13,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tensiune | 250 V |














