Catalog online
Gresie SG Ark Ivory 1. 60x120x0.7cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575025814
86,50 leiMP
| Gama | Ark |
|---|---|
| Culoare | Ivoar |
| Aplicabilitate | |
| Brand | QUA |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | DA |
| Design | Ciment |
| Grosime | 0.7 cm |
Gresie SG Ark Silver, dimensiune 60×120 cm, tip ciment, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575063809
86,50 leiMP
| Gama | SG Ark Silver |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Fluxo, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare bej, finisaj mat
SKU:
8681575064981
86,50 leiMP
| Gama | SG Fluxo |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Gaios, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj mat
SKU:
8681575069184
86,50 leiMP
| Gama | SG Gaios |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cleste de sudura pentru masa, 160A Graphite 56H880
SKU:
5902062007193
45,50 lei
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 56H880 |
Gresie SG Ramo Misto, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare bej, finisaj lucios
SKU:
8681575008992
121,50 leiMP
| Gama | SG Ramo Misto |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Venecia, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
8681575064677
96,00 leiMP
| Gama | SG Venecia |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sintra Almond tip piatra, 30×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745928815
57,00 leiMP
| Gama | Sintra |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Statuario, model piatra, 6060-0351, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
5945005083151
73,50 leiMP
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Terasa, Spatii comerciale |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Statuario, model piatra, 6060-0352, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
5945005083175
75,50 leiMP
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Terasa, Spatii comerciale |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Tanum Anthracit tip ciment, 6060-0125 60×30 cm, finisaj mat, culoare gri inchis
SKU:
5945005080174
73,50 leiMP
| Gama | Tanum Anthracit |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Living, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.27 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Terrazzino, model piatra, 6060-0356, 60 x 30 cm, culoare multicolor, finisaj mat
SKU:
5945005083496
73,50 leiMP
| Gama | TERRAZZINO |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Terasa, Living, Spatii comerciale |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Tessuto Lila tip Piatra, 45×45 cm, culoare Mov
SKU:
3800745621914
65,50 leiMP
| Gama | Tessuto Lila |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Tessuto Taupe tip piatra, 45×45 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745622010
73,00 leiMP
| Gama | Tessuto Taupe |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie tip lemn Como Beige 9799, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745979916
79,00 leiMP
| Gama | Sierra |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie tip lemn Como Brown 9801, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745980110
87,00 leiMP
| Gama | Sierra |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie tip lemn Como Natural 9800, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745980011
76,00 leiMP
| Gama | Sierra |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie tip lemn Matera Beige 9795, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745979510
77,50 leiMP
| Gama | Matera |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie tip lemn Matera Brown 9797, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745979718
70,50 leiMP
| Gama | Matera |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie tip lemn Matera Natural 9796, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745979619
79,50 leiMP
| Gama | Matera |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie tip lemn Matera Taupe 9798, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745979817
67,00 leiMP
| Gama | Matera |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie tip lemn Sierra Brown 9209, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745920918
85,50 leiMP
| Gama | Sierra |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie tip lemn Sierra Grey 9208, 15×90 cm, Gri
SKU:
3800745920819
85,50 leiMP
| Gama | Sierra |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie tip lemn Sierra White 9207, 15×90 cm, Alb
SKU:
3800745920710
85,50 leiMP
| Gama | Sierra |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Tirol, model piatra, 9070, 60×60 cm, culoare gri, finisaj mat, 1,09 mp/cutie
SKU:
3800745907018
67,00 leiMP
| Gama | TIROL |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Gradina, Exterior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |














