Catalog online
Gresie tip lemn Como Beige 9799, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745979916
Piesa decorativa Dec Dune Travertin, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562999
Piesa decorativa Dec Dune Crema, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562937
Piesa decorativa Dec Cubik Travertin, model mozaic, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562968
Parchet varioclic premium plus MILANO 12 mm PP-512
SKU:
6426947066536
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 mm x 130 mm |
| Cod produs | PP-512 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet varioclic premium plus PALERMO 12 mm PP-514
SKU:
6426947066543
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 mm x 130 mm |
| Cod produs | PP-514 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Gresie Bergen Decor Beige 6108, tip lemn, 15×90 cm, culoare bej
SKU:
3800745610819
Gresie Bergen Decor Brown 6109, tip lemn, 15×90 cm, culoare maro
SKU:
3800745610918
Piesa decorativa Botticino Art Beige 4726, tip marmura, 25.5×75.5 cm, bej
SKU:
3800745472615
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Parchet Effect Premium Atlas 12MM CL33 AC5 Emboss 913 120045588 1.3551mp/cut
SKU:
8681311310884
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod Produs | CL33 |
| Material | HDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 33 AC5 |
Gresie tip lemn Matera Natural 9796, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745979619
Amorsa concentrata pentru exterior si interior Innenweiss 10L
SKU:
5948596012432
| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 10 L |
Piesa decorativa Firenze Autumn 4961, tip decor, 30×60 cm, culoare mix, finisaj lucios
SKU:
3800745496116
Piesa decorativa Rectificata Belvedere Patchwork Anthracite 4960, tip mozaic, 30×60 cm, gri inchis
SKU:
3800745496017
| Gama | Belvedere |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa rectificata Nobile Hexagones Anhracite 6364, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745636413
Piesa decorativa Trevi Chevron Brown 4950, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro, finisaj lucios
SKU:
3800745495010
Gresie Isabella Gold 60×60 cm model marmura 115CB11
SKU:
3800171713092
Disc diamantat turbo 230 mm LUMYTOOLS LT08755
SKU:
6421948087559
Gresie portelanata gri SPARTA 9369 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745936919
Gresie Titan Hex Beige 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925845843
| Gama | Titan |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Carina Mix Brilliant, model mozaic, CRN00, 30×60 cm, culoare gri, finisaj lucios, 1,09 mp/cutie
SKU:
8691273221609
Gresie rectificata Terra Beige TER3 60×120 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698853222117
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living, Terasa |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Terra Grey TER2 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698853222018
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living, Terasa |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Terra Bone TER1 60×120 cm, model piatra, be-deschis, finisaj mat
SKU:
8698853221912
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Be-Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living, Terasa |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |














