Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Faianta rectificata Cemento Salvia Diamond Green 3401, model ciment, 24.4x74.4 cm, verde” în coș deoarece stocul este insuficient (0.08 rămase).
Faianta rectificata Cemento Salvia Green 3400, model ciment, 24.4×74.4 cm, verde
SKU:
3800745340013
| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Cemento Salvia Diamond Green 3401, model ciment, 24.4×74.4 cm, verde
SKU:
3800745340112
| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Cemento Perla White 3394, model ciment, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745339413
| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Carlig carabina cu surub VORMANN
SKU:
5949004611698
Faianta rectificata Marble Venato Diamond White 3388, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745338812
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Carlig carabina cu surub VORMANN
SKU:
5949004611681
Faianta rectificata Marble Athena Diamond White 3390, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745339017
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Carlig carabina cu surub VORMANN
SKU:
5949004611704
Faianta rectificata Marble Viola Bordo 3393, model marmura, 24.4×74.4 cm, rosu
SKU:
3800745339314
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bordo |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Green 3392, model marmura, 24.4×74.4 cm, verde
SKU:
3800745339215
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Venato White 3387, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745338713
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Athena White 3389, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745338911
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Kartepe Anthracite KAR2, 30×60 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853127313
| Gama | KARTEPE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Classic Carrara Gold DK, CLA12, model marmura, 30×60 cm, alb, finisaj lucios, in relief
SKU:
8698853175413
| Gama | CARRARA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb-Gold |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Concepto, 1260-0077-4201, model monocolor, 60×30 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
5945005083571
Faianta rectificata Terra White QK17, model ciment, 30x90x0.9 cm, alb, finisaj mat
SKU:
8692844918249
Gresie Tropical Green-White Full Lapp, model decor, 60×120 cm, alb-verde
SKU:
8698541060670
| Gama | Tropical |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb, Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Verano Burgundy 10×30 cm VRO14, rosu, finisaj lucios
SKU:
8691273631606
| Gama | Verano |
|---|---|
| Brand | Ege Seramik |
| Culoare | Rosu |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 0.39 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×30 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Verano White 10×30 cm VRO01, alb, finisaj lucios
SKU:
8691273198703
| Gama | Verano |
|---|---|
| Brand | Ege Seramik |
| Culoare | Alb |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 0.39 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×30 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Verano Dark Green 10×30 cm VRO25, verde inchis, finisaj lucios
SKU:
8691273368106
| Gama | Verano |
|---|---|
| Brand | Ege Seramik |
| Culoare | Verde inchis |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 0.39 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×30 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Astoria Crema Decofon Magnifica 1. QK45, model marmura, 30×90 cm, Crem, finisaj lucios
SKU:
8697497189381
Faianta rectificata Astoria Crema 1., model marmura, 30×90 cm QK47, Crem, finisaj lucios
SKU:
8692844915743
Faianta rectificata Astoria Grey Decofon 1., model marmura, 30×90 cm, Gri, finisaj lucios
SKU:
8697497187349
Faianta rectificata Astoria Grey 1., model marmura, 30×90 cm QK11, Gri, finisaj lucios
SKU:
8692844915767
Faianta rectificata Astoria Turquoise Decofon Magnifica 1.QK17, model marmura, 30×90 cm, Turcoaz, finisaj lucios
SKU:
8697497188803
Faianta Terra Carbon 33×66 cm model lemn 55009845
SKU:
8697819040239
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |
Faianta Terra Coffee 33×66 cm model lemn 55009842
SKU:
8697819040246
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |
Faianta Rectificata Helios 1. 30×90 cm model marmura
SKU:
8692844916702
Faianta Rectificata Helios Decofon 1 30×90 cm model marmura
SKU:
8697497192329
Faianta rectificata Astoria Turqoise-Magnifica 1. QK16 30×90 cm
SKU:
8692844915804
Faianta Verano Turquoise, 10×30 cm VRO90, model decor, turquoise, finisaj lucios
SKU:
5949005772060
| Gama | Verano |
|---|---|
| Culoare | Turquoise |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×30 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Design | Decor |














