Catalog online
- Nu poți să adaugi „Gresie portelanata tip lemn cu aspect rustic Afra 20x120 cm, Alb, AFR1” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Element imbinare 606 stejar noduros Esquero
SKU:
4000000378150
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar noduros |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 606 |
Element imbinare 604 platan bianco Esquero
SKU:
4000000378136
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Platan bianco |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 604 |
Terminatie stanga/dreapta stejar gri deschis 620 Esquero
SKU:
5905952233153
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar gri deschis |
| Tip | Terminatie stanga/dreapta |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 620 |
Colt exterior 620 stejar gri deschis Esquero
SKU:
5905952232675
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar gri deschis |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 620 |
Colt interior 620 stejar gri deschis Esquero
SKU:
5905952232194
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar gri deschis |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 620 |
Element imbinare 620 stejar gri deschis Esquero
SKU:
5905952231715
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar gri deschis |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 620 |
Terminatie stanga/dreapta 546 nuc grecesc Smart flex
SKU:
5905952069059
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Nuc grecesc |
| Tip | Terminatie stanga/dreapta |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 546 |
Colt exterior 546 nuc grecesc Smart flex
SKU:
5905952093283
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Nuc grecesc |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 546 |
Parchet laminat V100 TC Modera 8461, model lemn, tip parchet, gri, clasa 32, 8m 2.22mp/cut
SKU:
8680734030218
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8461 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Modera Classic, 8mm, clasa 32, trafic mediu, K277, 2.2205mp/cut
SKU:
8680734031697
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K277 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet varioclic premium plus BERGAMO 12 mm PP-513
SKU:
6426947066512
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 mm x 130 mm |
| Cod produs | PP-513 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552628
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×60
SKU:
4000000552987
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552635
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×60
SKU:
4000000552994
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 70 Alb Lacuit, dreapta, alb
SKU:
4000000552710
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 60 Modern Antracit, dreapta, gri
SKU:
4000000552871
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Gri |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×80
SKU:
4000000552734
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 60 Modern Antracit, stanga, gri
SKU:
4000000552864
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Gri |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×80
SKU:
4000000552918
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 80 Alb Lacuit, stanga, alb
SKU:
4000000552727
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×80
SKU:
4000000552901
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 80 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552666
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×70
SKU:
4000000552888
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×70
SKU:
4000000552895
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 70 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552642
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 70 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552659
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 80 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552673
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×60
SKU:
4000000552697
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 70 Alb Lacuit, stanga, alb
SKU:
4000000552703
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 60 Alb Lacuit, stanga, alb
SKU:
4000000552680
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Treapta pentru scari gresie Statuario, model marmura, 6806-0045, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
5945005084424
Treapta pentru scari gresie Traver, model piatra, 6806-0044, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005084417
Treapta pentru scari gresie Crust, model ciment, 6806-0037, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084349
Treapta pentru scari gresie Piedra, model piatra, 6806-0040, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084370
Treapta pentru scari gresie Tanum, model ciment, 6806-0047, 60 x 30 cm, culoare antracit, finisaj mat
SKU:
5945005084448
Treapta pentru scari gresie Granito, model piatra, 6806-0039, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005084363
Piesa decorativa Hojas Onix, cod A071, 25×75 cm, culoare Alb
SKU:
8432597563057
Piesa decorativa faianta gri Keros Padova Line Gris model dungi 25×50 cm
SKU:
8432597549204
Piesa decorativa Tessile Cubik Beige, cod A029, 25×50 CM culoare Bej
SKU:
8432597551726














