Catalog online
Colt interior 606 stejar noduros Esquero
SKU:
4000000378235
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar noduros |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 606 |
Element imbinare 612 stejar pluta Esquero
SKU:
4000000378211
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar pluta |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 612 |
Element imbinare 610 stejar ghinda Esquero
SKU:
4000000378198
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar ghinda |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 610 |
Element imbinare 607 platan mexican Esquero
SKU:
4000000378167
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Platan mexican |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 607 |
Element imbinare 606 stejar noduros Esquero
SKU:
4000000378150
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar noduros |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 606 |
Element imbinare 604 platan bianco Esquero
SKU:
4000000378136
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Platan bianco |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 604 |
Terminatie stanga/dreapta stejar gri deschis 620 Esquero
SKU:
5905952233153
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar gri deschis |
| Tip | Terminatie stanga/dreapta |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 620 |
Colt exterior 620 stejar gri deschis Esquero
SKU:
5905952232675
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar gri deschis |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 620 |
Colt interior 620 stejar gri deschis Esquero
SKU:
5905952232194
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar gri deschis |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 620 |
Element imbinare 620 stejar gri deschis Esquero
SKU:
5905952231715
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar gri deschis |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 620 |
Terminatie stanga/dreapta 546 nuc grecesc Smart flex
SKU:
5905952069059
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Nuc grecesc |
| Tip | Terminatie stanga/dreapta |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 546 |
Colt exterior 546 nuc grecesc Smart flex
SKU:
5905952093283
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Nuc grecesc |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 546 |
Parchet laminat V100 TC Modera 8461, model lemn, tip parchet, gri, clasa 32, 8m 2.22mp/cut
SKU:
8680734030218
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8461 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Modera Classic, 8mm, clasa 32, trafic mediu, K277, 2.2205mp/cut
SKU:
8680734031697
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K277 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet varioclic premium plus BERGAMO 12 mm PP-513
SKU:
6426947066512
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 mm x 130 mm |
| Cod produs | PP-513 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552628
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×60
SKU:
4000000552987
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552635
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×60
SKU:
4000000552994
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 70 Alb Lacuit, dreapta, alb
SKU:
4000000552710
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 60 Modern Antracit, dreapta, gri
SKU:
4000000552871
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Gri |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×80
SKU:
4000000552734
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 60 Modern Antracit, stanga, gri
SKU:
4000000552864
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Gri |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×80
SKU:
4000000552918
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 80 Alb Lacuit, stanga, alb
SKU:
4000000552727
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×80
SKU:
4000000552901
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 80 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552666
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×70
SKU:
4000000552888
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×70
SKU:
4000000552895
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 70 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552642
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 70 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552659
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 80 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552673
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×60
SKU:
4000000552697
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 70 Alb Lacuit, stanga, alb
SKU:
4000000552703
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 60 Alb Lacuit, stanga, alb
SKU:
4000000552680
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Treapta pentru scari gresie Statuario, model marmura, 6806-0045, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
5945005084424
Treapta pentru scari gresie Traver, model piatra, 6806-0044, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005084417
Treapta pentru scari gresie Crust, model ciment, 6806-0037, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084349
Treapta pentru scari gresie Piedra, model piatra, 6806-0040, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084370
Treapta pentru scari gresie Tanum, model ciment, 6806-0047, 60 x 30 cm, culoare antracit, finisaj mat
SKU:
5945005084448
































