Catalog online
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma DOOR 1940 x 990 mm
SKU:
4000000531180
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | DOOR |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 121 1940 x 990 mm
SKU:
4000000531159
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 121 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma TRES 1940 x 990 mm
SKU:
4000000529217
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | TRES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma LINEA 1940 x 990 mm
SKU:
4000000528951
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | LINEA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma BUTTERFLY 1940 x 990 mm
SKU:
4000000528968
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | BUTTERFLY |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma F120 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527831
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | F120 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 9 3884×1940 mm
SKU:
4000000525318
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX 9 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 9 3000×1940 mm
SKU:
4000000524694
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 9 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N280 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525042
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N280 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 63 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526544
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 63 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 9 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525295
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 9 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N265 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526834
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N265 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N309 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525141
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N309 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma GRECIA 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525493
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | GRECIA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N283 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525097
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N283 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma TIGER 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525240
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | TIGER |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta auto din teava amprentata Modern 2050 x 3000 mm
SKU:
4000000522393
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×2050 mm |
| Gama | MODERN |
| Material | Metal |
Panou de gard din teava amprentata Modern 1500 x 2000 mm
SKU:
4000000522379
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×2000 mm |
| Gama | MODERN |
| Material | Metal |
Poarta pietonala din teava amprentata Modern 1000 x 2050 mm
SKU:
4000000522324
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1000×2050 mm |
| Gama | MODERN |
| Material | Metal |
| Tip cadru | Teava amprentata |
Plinta 553 stejar argintiu Smart flex
SKU:
5905952111666
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar argintiu |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 553 |
Plinta 613 stejar japonez Esquero
SKU:
4000000516552
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar japonez |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 613 |
Plinta 530 stejar arizona Smart flex
SKU:
5905952037386
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Arizona |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 530 |
Plinta 508 stejar inchis Smart flex
SKU:
5905952037218
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar inchis |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 508 |
Plinta 606 stejar noduros Esquero
SKU:
5905952180303
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar noduros |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 606 |
Plinta 622 stejar alb Esquero
SKU:
5905952231258
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar alb |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 622 |
Plinta 620 stejar gri deschis Esquero
SKU:
5905952231234
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar gri deschis |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 620 |
Plinta 545 smart flex lemn african 250
SKU:
5905952063828
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Lemn african |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 545 |
Plinta 517 negru Smart flex
SKU:
5905952038352
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 517 |
Parchet laminat Mill Oak Atlantic K476, model lemn, tip parchet, maro, clasa 32, 12mm, 1.48mp/cut
SKU:
4042456139244
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K476 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Atlantic 5542, model lemn, tip parchet, maro, clasa 32, 12mm, 1.48mp/cut
SKU:
4042456138827
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5542 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Vintage Classic 8156, model lemn, tip parchet, maro, clasa 32, 10mm, 1.727mp/cut
SKU:
4042456407060
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8156 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Variostep Classic, 8mm, clasa 32, 5552, 2.2205mp/cut
SKU:
8680734030188
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5552 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet VC8155NP/BY Vintage Classic 1285*192 10mm 1.73mp/cut
SKU:
8680734030898
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8155 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 32 AC4 |
| MP/Cutie | 1.73 |
Parchet laminat Variostep Classic, 8 mm, clasa 31, stejar, 8352, 2.2205mp/cut
SKU:
8680734031475
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8352 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet Varioclick Extensive SIENA 8MM 4V 2.3071mp/cut
SKU:
6426947060497
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 32 |
Parchet Varioclic Standard Koycegiz, 8mm, AC4, maro, 2.3071mp/cut
SKU:
6426947062279
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 32 |
Parchet LVT Progressive House Darin, 1220 x 200 mm, grosime 4.4 mm, culoare Crem
SKU:
4605151140474
| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1220 x 200 mm |
| Cod produs | Darin |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
Parchet LVT Progressive House Mario, 1220 x 200 mm, grosime 4.4 mm, culoare Gri
SKU:
4605151140436
| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1220 x 200 mm |
| Cod produs | Mario |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
PARCHET LVT PROGRESSIVE HOUSE CLICK ERIC 4.4MM
SKU:
4605151140450
| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1220 x 200 mm |
| Cod produs | Eric |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
Parchet laminat Terraclic Lara , clasa 31, grosime 8 mm, culoare gri
SKU:
6426947061746
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Cod produs | T_741 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |












































