Catalog online
Gresie Natura Maple NAT2, model lemn, 30×60 cm, bej, finisaj mat, antialunecare
SKU:
8698853176212
| Gama | NATURA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Robinet inchidere 3/4″, cu piulita pivotanta, DN20 PN25, SPIN 1473930
SKU:
5902273545613
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
BANDA NUCLEARA 25M*50MM ALB 4688-00043-00
SKU:
4042448862112
Plintă PVC VOX ESPUMO 203 gri cald 240x8x1.6 cm pentru interior umed
SKU:
5905952286678
Faianta maro LUCIA 5593 model Lemn 20×50 cm
SKU:
3800745559316
Cheie reglabila, diverse dimensiuni, CR-V, maner cauciuc LT54041, LT54042, LT54043
SKU:
6421948540436
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT54041, LT54042, LT54043 |
Burghiu spiralat pentru lemn 14x400mm GRAPHITE
SKU:
5902062572554
Role pentru porti culisante tip U EVERPRO
SKU:
6421000012062
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Brown, 25X40 cm, crem, cod 4679
SKU:
3800745467918
Treapta pentru scari gresie Granito, model piatra, 6806-0039, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005084363
Treapta pentru scari gresie Tanum, model ciment, 6806-0047, 60 x 30 cm, culoare antracit, finisaj mat
SKU:
5945005084448
Treapta pentru scari gresie Piedra, model piatra, 6806-0040, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084370
Treapta pentru scari gresie Crust, model ciment, 6806-0037, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084349
Treapta pentru scari gresie Traver, model piatra, 6806-0044, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005084417
Treapta pentru scari gresie Statuario, model marmura, 6806-0045, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
5945005084424
Gresie Brick Beige, model caramida, 10790110, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat, 1.23 mp/cutie
SKU:
8698541003486
| Gama | Brick |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Caramida |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie tip piatra Kilyos Anthracite KIL2 45×45 cm, finisaj mat
SKU:
8698853183715
| Gama | Kilyos |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.83 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Herringwood 1, model lemn, tip parchet, 50×50 cm, finisaj mat, Maro
SKU:
8697497126942
Gresie portelanata Fraxinus 1, model lemn, tip parchet, 50×50 cm, finisaj mat, Bej-Gri
SKU:
8697497126928
| Gama | FRAXINUS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Mix Bej-Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×50 cm |
| Latime | 50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Helena Matt White 60×60 cm, 59660111, alb, finisaj mat
SKU:
8698541067266
| Gama | HELENA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Arno C2D04, model piatra, 50×50 cm, finisaj mat
SKU:
8697497133636
Gresie Catalpa C2D07, model lemn, 50×50 cm, finisaj mat
SKU:
8697497126881
Gresie Kilyos Brown KIL1, 45×45 cm, maro, finisaj mat
SKU:
8698853183616
| Gama | Kilyos |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.83 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Brugge Gray, model ciment, 30×60 cm, gri
SKU:
8698541071706
| Gama | Brugge |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie California Graphite 30x60x0.72 cm 62360110
SKU:
8698541062384
| Gama | California |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Gresie California Ice 30x60x0.72 cm 62360510
SKU:
8698541064654
| Gama | California |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |














