Catalog online
- Nu poți să adaugi „Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX 78 1500 mm x 1940 mm” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Aparat de sudura RURIS AS160MMA 160A invertor portocaliu 5kg
SKU:
6424340488160
Fierăstrău electric pe acumulator Ruris DAC 2524E, 20V, 25 cm, portocaliu, cu acumulator
SKU:
6424340609824
Set Baza seria 153 60cm capucino cu Lavoar 7060 60cm 17818
SKU:
6423093178182
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Dispozitiv pentru taiat placi ceramice 1000mm Topex 16B273
SKU:
5902062092489
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 16B273 |
Set WC President P020 + Capac K08-029-EX1 Cersanit
SKU:
6423078010339
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Vas expansiune 80L CO80S cu membrană EPDM, otel, RAL 3000, 1,5 bar
SKU:
5901095654930
| Tip produs | Vas expansiune |
|---|---|
| Model | Vas de expansiune cu membrana |
| Cantitate | 80 l |
| Utilizare | Egalizare presiune |
| Pentru | Apa incalzita, Apa potabila |
| Diametru | 410 mm |
| Inaltime | 687 mm |
| Temperatura de lucru (grade C) | -10 °C – 100 °C |
| Alte caracteristici | Vas expansiune, membrana, flansa, racord, manual de instalare |
| Presiune max. de lucru | 8 bar |
Fierastrau circular manual, 165 mm, 1100W, 3.7kg HS6601
SKU:
088381806404
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | HS6601 |
Distribuitor/colector 1″ din alama 6 circuite 3/4″ cu ventile inchidere RO06S
SKU:
5901095680427
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Material | Alama |
| Racord | 1toli |
| Continut pachet | aerisitor manual, dop, niplu, robinet de golire, robinet retur, robinet tur |
| Presiune max. de lucru | 10bar |
| Temperatura max. de functionare | 90°C |
Foarfeca electrică cu acumulator RURIS 4024E, 20V, 4Ah, 45cm, portocalie
SKU:
6424340609831
Convector electric 2000 W CN 052 200 EI CLOU W F TESY
SKU:
3800879207855
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Convector |
| Lungime | 835 mm |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN 052 200 EI CLOUD W F |
| Latime | 290 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 541 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 835x290x541 mm |
| Tip panou | Electronic |
Set WC President P010 + Capac K08-028-EX3 Cersanit
SKU:
5907536620953
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 Cuva 49x79cm, bej
SKU:
5947226516722
| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, negru
SKU:
5947226516852
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 Cuva 49X79cm, gri, cu sifon
SKU:
5947226516739
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, bej, cu sifon
SKU:
5947226516814
| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 cuva 49X79cm, negru
SKU:
5947226516760
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, gri
SKU:
5947226516821
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Berta, 560 x 355 x 145 mm REA-U5055
SKU:
5902557369720
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Cleo 61 White-Black Edge, 410 x 605 x 140 mm, REA-U6210
SKU:
5902557375318
Capac canalizare fonta rotund 700 mm C250 negru Standart Park 28 kg
SKU:
6426282034023
Aspirator uscat-umed WD 3 filtru 53l/s Karcher 15L 1000W 1.628-122.0
SKU:
4054278940618
| Brand | KARCHER |
|---|---|
| Tip produs | Aspirator uscat – umed |
| Putere | 1000 W |
| Debit aer aspirat | 4020 L/min |
| Putere aspirare | 210 mbar |
| Lungime furtun | 2 m |
| Lungime cablu alimentare | 6 m |
| Greutate | 4.6 kg |
Set WC + rezervor si capac Cersanit Family, cod R01-019
SKU:
6423078010261
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |














