Maro
Gresie Eleganza Siena 60×120 cm VJ02, maro, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991143299
| Gama | Eleganza |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Overland Sand N-Plus 60×120 cm, maro, finisaj mat, model ciment
SKU:
8435311504022
| Gama | Overland |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Overland Groove Sand N-Plus Mat 60×120 cm, maro, finisaj mat, model ciment
SKU:
8445583214819
| Gama | Overland |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Orion Marfil Mat 60×120 cm, maro, finisaj mat, model ciment
SKU:
8445583526196
| Gama | Orion |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Origin Terra Mat Brushed 60×120 cm, maro, finisaj mat, model ciment
SKU:
8445583530841
| Gama | Origin |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Norwich Sand N-Plus Mat 60×120 cm, maro, finisaj mat, model ciment
SKU:
8445583215588
| Gama | Norwich |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Munich Sand Mat 60×120 cm, maro, finisaj mat, model marmura
SKU:
8445583229776
| Gama | Munich |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Oken Decor Natural Rect Mat 59.5×119.2 cm, maro, finisaj mat, model lemn
SKU:
8425925943768
| Gama | Oken |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×119.2 cm |
| Lungime | 119.2 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie Kaoru Natural Rect Mat 59.5×119.2 cm, maro, finisaj mat, model dungi
SKU:
8425925898854
| Gama | Kaoru |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×119.2 cm |
| Lungime | 119.2 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Dungi |
Gresie Massive Wood Touch Maple 48610211, 60×120 cm, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
8698541078446
| Gama | Massive |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie Nordic Wood rectificata 55014100R, 60×120 cm, model lemn, tip parchet, maro, finisaj mat
SKU:
8697819061166
| Gama | Nordic |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie rectificata Mattina Grigio 120.2×19.3 cm, model lemn, finisaj mat, maro
SKU:
5901779379401
| Gama | Mattina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 120.2×19.3 cm |
| Latime | 19.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Parchet laminat AGT Fuji Effect Premium 12mm 33 AC5 4V
SKU:
8681311310983
| Gama | Effect |
|---|---|
| Model | Fuji |
| Design | Lemn |
| Culoare | Maro |
| Utilizare | Comercial, Rezidential |
| Material | HDF |
| Grosime | 12 mm |
| Montaj | Click |
| Clasa | 33 AC5 |
Gresie Massive Wood Touch Almond 60×120 cm 48610110
SKU:
8698541078040
| Gama | Massive |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Lemn |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Mossa Honey 600x110x8mm
SKU:
5903313360982
Gresie Mossa Brown 600x110x8mm
SKU:
5903313361002
Faianta Country Cherry Shaded Rustical 245x65x6.5mm
SKU:
5903263449782
Faianta Country Cherry Shaded 245x65x6.5mm
SKU:
5903263449805
Faianta Aragon Natura 450x150x9mm
SKU:
5903263448815
Panou SPC Perete 811 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582199
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Faianta maro Artesa Natura, model piatra 34×50 cm
SKU:
8429991046828
Faianta rectificata Mood Bamboo Decofon 30×90 cm, maro, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497158530
Faianta rectificata Motto Taupe Decofon 30×90 cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8684430007253
Faianta rectificata Motto Taupe 30x90x0.7cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8684430007291
Gresie rectificata Natura Wood Oak Rec R-11 1. 60x60x2 cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8697497179269
Gresie 3692 Riverstone Brown 30×60 cm, model piatra, maro
SKU:
3800745369212
Faianta Jarel Walnut Mate 30×90 cm, rectificata, model riflaj, finisaj mat, maro
SKU:
8445583226263
Faianta Jarel Oak Mate 30×90 cm, rectificata, model riflaj, finisaj mat, maro
SKU:
8445583226256
Gresie Palmer 1 61x61x0.7 cm model lemn, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8697497136842
Gresie Woodline Brown WOD2 60×120 cm, model lemn, maro finisaj mat
SKU:
8698853214419
| Gama | Woodline |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
Gresie rectificata Sagano Almond Dark Line 904916 60×120 cm, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
8698541074714
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Grosime | 9 mm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificare | Da |
Gresie rectificata Tilia Structure Brown 3519, 60×120 cm, rectificata, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
3800745351910
Gresie Leonardo Natural 303×606 9086A11 1.85mp/cut
SKU:
3800171705714
Gresie rectificata 3516 Tilia Brown 60×120 cm, model lemn, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745351613
Gresie rectificata 3622 Riverstone Brown 45×45 cm, model piatra, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745362213
Faianta Terra Coffee 33×66 cm model lemn 55009842
SKU:
8697819040246
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |
Gresie rectificata Himalaya Brown HIM1 60X120 cm, model marmura, portelanata, alb, maro, finisaj lucios
SKU:
8698853190614
| Gama | Himalaya |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificare | Da |
Gresie rectificata SG Cafe Travertino Lappato 1., model ciment, 60×120 cm, Maro, finisaj lucios
SKU:
8681575065131



















































