Sanitare si termice
Distribuitor pexal 16mm*1/1/4 cai – rosu EVP-DB1611/4R
SKU:
6421000014523
122,00 lei
| Tip produs | Distribuitor |
|---|---|
| Cod produs | DB1611/4R |
| Brand | Everpro |
Distribuitor pexal 16mm*1/1/4cai-albastru EVP-DB1611/4A
SKU:
6421000014509
122,00 lei
| Tip produs | Distribuitor |
|---|---|
| Cod produs | DB1611/4A |
| Brand | Everpro |
Distribuitor pexal 16mm*3/4 3 cai Albastru EVP-DB1634/3A
SKU:
6421000014592
81,50 lei
| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Tip produs | Distribuitor |
| Cod produs | EVP-DB1634/3A |
| Brand | Everpro |
Distribuitor/colector 1″ din alama 6 circuite 3/4″ cu ventile inchidere RO06S
SKU:
5901095680427
605,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Material | Alama |
| Racord | 1toli |
| Continut pachet | aerisitor manual, dop, niplu, robinet de golire, robinet retur, robinet tur |
| Presiune max. de lucru | 10bar |
| Temperatura max. de functionare | 90°C |














