Boiler electric, 80 litri, 1.5 kW, Ferroli Isea IS-Swing 80
707,50 lei
Cod produs: 8028693866149
Categorie: Boilere electrice
În stoc (poate fi pre-comandat)
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
ATENTIE!
- Pentru a beneficia de garantia produsului, acesta trebuie montat de catre o persoana autorizata.
- De asemenea, montarea acestuia pe o butelie duce la pierderea garantiei.
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 20.6 Kg |
| Putere | 1500 W |
| Inaltime | 97.3 cm |
| Diametru | 438 mm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 80 L |
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Boiler electric Ariston Regent 80L, oțel, termostat, funcție anti-ingheț
Boiler electric TESY Anticalc GCV 100 44 24D B14 TBR, 100l, 2400W, alb
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 26.38 Kg |
| Putere | 2.4 KW |
| Cod produs | GCV 100 44 24D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 99.8 cm |
| Functii | 2 Trepte Putere<br>Termostat Reglabil<br> Panou Bilight<br>Functie Boost<br>2 Rezistente Anticalcar |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 13.8 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 100 L |
| Suprafata montare | Perete |


