Sanitare si termice
Cazan combustibil solid Magdolna 27kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556251
Cazan combustibil solid Magdolna 32kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556268
Cazan combustibil solid Magdolna 37kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556275
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 cuva 49X79cm, negru
SKU:
5947226516760
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, negru
SKU:
5947226516852
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x80cm, negru, cu sifon
SKU:
5905358203514
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 800 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Cleo Black Aiax, 410x605x140 mm, finisaj mat, REA-U6625
SKU:
5902557375295
Semineu combustibil solid Termo 8
SKU:
8606005038363
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 85 Kg |
| Dimensiuni | L 800 x l 620 x H 720 mm |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo K-10
SKU:
8606005038301
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 465 mm |
| Greutate | 63 Kg |
| Putere | 7 kW, 8 kW |
| Inaltime | 990 mm |
Semineu combustibil solid Termo Klasik (S)
SKU:
8606005038202
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 33 cm |
| Greutate | 39 Kg |
| Putere | 5 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Dimensiuni | 330x360x930mm. |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo Kreka Luxx
SKU:
8606005038226














