Sanitare si termice
Baterie stativa bideu Vasto BVA6 FERRO
SKU:
5901095652455
Baterie stativa bucatarie Square BAQ4 FERRO
SKU:
5902194946643
Baterie stativa bucatarie, pipa lunga Stillo BSL4 FERRO
SKU:
5902194929851
Boiler electric Ariston Lydos Plus 100L, 1800 W, Alb
SKU:
5414849776029
Boiler electric Ariston Lydos R 100L, 1800W, rezervor emailat cu Titan
SKU:
5414849776159
Boiler electric Ariston Lydos R 50L, 1800W, rezervor emailat cu Titan, Alb
SKU:
5414849776135
Boiler electric Ariston Lydos R 80L, 1800W, rezervor emailat cu Titan, Alb
SKU:
5414849776142
Boiler electric Fornello Aquacalda PRO 50L, montaj vertical, 2000W, IPX4, rezervor mic
SKU:
6427100321363
Boiler electric Fornello Aquacalda PRO100-D41W2, 100L, vertical, interior, 2000W, clasa C
SKU:
6427100321387
Boiler electric Fornello Aquacalda PRO80-D41W2, 80L, vertical, 2000W, emailat, IPX4
SKU:
6427100321370
Boiler electric TESY Anticalc GCV 80 44 24D B14 TBR, 80l, 2400W, alb
SKU:
3800879126460
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 22.5 Kg |
| Putere | 2.4 KW |
| Cod produs | GCV 80 44 24D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 85.8 cm |
| Functii | Tehnologie CrystalTech |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 46.8 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 80 L |
| Suprafata montare | Perete |
Boiler electric TESY Anticalc GCV 100 44 24D B14 TBR, 100l, 2400W, alb
SKU:
3800879126484
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 26.38 Kg |
| Putere | 2.4 KW |
| Cod produs | GCV 100 44 24D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 99.8 cm |
| Functii | 2 Trepte Putere<br>Termostat Reglabil<br> Panou Bilight<br>Functie Boost<br>2 Rezistente Anticalcar |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 13.8 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 100 L |
| Suprafata montare | Perete |
Boiler electric TESY Anticalc Slim GCV 50 38 16D B14 TBR, 50, 1600W, alb
SKU:
3800879126415
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 16.7 Kg |
| Putere | 1.6 KW |
| Cod produs | GCV 50 38 16D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 41.2 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 50 L |
| Suprafata montare | Perete |














