

Termice
Reductie burlan din tabla vopsita, termorezistenta D[mm]: 130-120 675189
SKU:
5949034940492
45,00 leiTragator jar, cenusa, 630×110, galvanizat LT55947
SKU:
6421948559476
19,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT55947 |
Aeroterma de pardoseala 2000W HL 213 V TESY
SKU:
3800879001767
89,50 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 120 mm |
| Greutate | 0.87 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | HL-213V |
| Latime | 227 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 245 mm |
| Dimensiuni | 120x227x245 mm |
| Tip panou | Mecanic |
AEROTERMA ELECTRICA ALBATROS AC22A1 include taxa verde 1.00 lei fara TVA
SKU:
6425053004104
108,00 lei| U.M. | buc |
|---|
Aspirator pentru cenusa 1000 EPTO, 1000W, 18L
SKU:
5949094008132
250,50 lei| Cod produs | 677141 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Boiler termoelectric cu serpentina stanga Tesy BiLight GCVSL 1004420 B11 TSR, 2000 W, 100 l, 0.8 Mpa, 18 mm
SKU:
3800879120833
992,00 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 32 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | La retea |
| Tensiune | 230 V |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 440x467x985 mm |
| Capacitate | 100 L |
CENTRALA BIOPELLET PRO 24
SKU:
3880500457222
13.424,50 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | Biopellet PRO |
| Material | otel |
Centrala Termica Condens Motan 050 28 C34GV28-PV1 +Kit 60/100 Condens 71mm71221 include taxa verde
SKU:
5944017002013
3.045,00 leiBUC| Tip Produs | Centrala termica |
|---|---|
| Brand | MOTAN |
Kit de siguranta 1″ 3 bar EVP-XF33F
SKU:
6421000049846
167,36 lei| Tip produs | Kit de siguranta |
|---|---|
| Cod produs | EVP-XF33F |
| Brand | Everpro |
POMPA BOOSTER x SISTEME SOLARE OXASWHBP include taxa verde 2 lei fara tva
SKU:
4216508763170
506,50 lei| Brand | Ferroli |
|---|


































