

Termice
Semineu combustibil solid Termo Kolubara / Elegant A
SKU:
8606005038387
1.312,00 lei| Culoare | Negru#Visiniu |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 460 mm |
| Greutate | 60 kg |
| Putere | 8 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo Kreka Luxx
SKU:
8606005038226
974,00 lei| Tip Produs | Soba |
|---|---|
| Culoare | Negru, Visiniu |
| Volum | 44 L |
| Greutate | 63 Kg |
| Adancime | 390 mm |
| Inaltime | 790 mm |
| Lungime | 465 mm |
| Putere | 7-8 kW |
| Tip combustibil | Solid |
Set termostatic cuplare rapida pentru radiator EVP-SRT12B
SKU:
6421000049297
60,50 leiBUC| Tip produs | Accesorii termice |
|---|---|
| Presiune | 10 bar |
| Diametru | 1/2″ |
Set termostatic pentru radiator EVP-SRT12C
SKU:
6421000016046
81,00 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Cod produs | EVP-SRT12C |
| Brand | Everpro |
Soba Teracota 4R 45x45x110cm
SKU:
4000000557906
1.652,00 lei| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 160 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x110 cm |
Soba Teracota 5R 45x55x135cm
SKU:
4000000557920
2.281,00 lei| Culoare | Maro deschis |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 320 Kg |
| Dimensiuni | 45x55x135 cm |
Soba Teracota 5R Alba 66x45x155cm
SKU:
4000000557913
5.130,50 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 400 Kg |
| Dimensiuni | 66x45x155 cm |
Soba Teracota 5R Cu Geam 45x45x135cm
SKU:
4000000557944
1.983,50 lei| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 260 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x135 cm |
Soba Teracota de Gatit cu Plita Mare si Cuptor 45x100x130cm
SKU:
4000000557937
2.360,00 lei| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 360 Kg |
| Dimensiuni | 45x100x130 cm |
Suport vas expansiune centrale termice echipat 3/4″ EVP-XF35M
SKU:
6421000050774
138,50 lei| Tip produs | Suport vas expansiune |
|---|---|
| Cod produs | EVP-XF35M |
| Brand | Everpro |
Sursa UPS EAP-700 Westech 1000VA/700W, stabilizator tensiune, negru
SKU:
6426206702427
811,00 lei| Brand | TRIVAS GRUP |
|---|---|
| Tip produs | Protector |
TERMOSEMINEU MIRANO PELLET N 24 LSMGP24T
SKU:
3800500457550
9.223,00 lei| Model | Mirano PELLET |
|---|---|
| Pentru | Incalzire |
| Greutate | 192 kg |
Termostat boilere electric Tesy Bilight, cod piesa 102188
SKU:
3800879902705
78,00 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
Termostat de ambient neprogramabil fara fir TA-WT19N
SKU:
6421000044483
214,50 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Cod produs | TA-WT19N |
| Brand | Everpro |
Termostat de ambient programabil cu fir TA-HT19
SKU:
6421000044476
107,00 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Cod produs | TA-HT19 |
| Brand | Everpro |
Termostat de ambient programabil fara fir TA-WT19
SKU:
6421000044490
214,50 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Cod produs | TA-WT19 |
| Brand | Everpro |
Termostat de imersie EVP-TI include taxa verde 0.75 lei fara TVA
SKU:
6421000016091
66,00 lei| Greutate | 0.27 |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Brand | Everline |
| Material | Metal/Plastic |
| Culoare | Alb |
TERMOSTAT MECANIC BM-01 TR92 91180 incl taxa verde 0.12lei fara tva
SKU:
6426206700317
55,00 lei| Greutate | 0.14 |
|---|---|
| Tip produs | Termostat centrala |








































