

Termice
Incalzitor baie 1200 WQH 04 120 TESY
SKU:
3800879003457
151,00 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 570 mm |
| Greutate | 1.43 Kg |
| Putere | 1200 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | QH04 120 |
| Latime | 105 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 120 mm |
| Dimensiuni | 570x105x120 mm |
| Adancime | 105 mm |
| Suprafata montare | Perete |
INSTANT 11 L TN 90042
SKU:
6426206700027
1.061,00 lei| Brand | Calore |
|---|---|
| Gama | Compact |
| Lungime | 34cm |
| Latime | 14.5cm |
| Montaj | perete |
INSTANT 7 L TN 90044
SKU:
6426206700010
665,50 lei| Brand | Calore |
|---|---|
| Gama | Compact |
| Lungime | 30cm |
| Latime | 12cm |
| Montaj | perete |
Instant electric 3500 W IWH 35 X02KI TESY
SKU:
3800879115891
480,00 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Instant apa calda |
| Putere | 3500 W |
| Alimentare | Electric |
| Latime | 130 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 200 mm |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 76 mm |
| Clasa energetica | A |
| Suprafata montare | Perete |
Instant electric IWH 50 X02IL TESY
SKU:
3800879115921
546,50 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Instant apa calda |
| Putere | 5000 W |
| Alimentare | Electric |
| Latime | 130 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 200 mm |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 76 mm |
| Clasa energetica | A |
| Suprafata montare | Perete |
INSTANT PEGASO PRO 11-GPL GCC1MGAA include taxa verde 4 lei fara tva
SKU:
6938771341906
1.076,50 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | Pegaso Pro |
| Montaj | pe perete |
| Material | cupru + otel |
Plita din fonta, model 30C, 3 ochiuri, lungime 532 mm, latime 378 mm, diametru maxim ochi 235 mm, Evotools, 679290
SKU:
5949094030874
136,50 lei| Cod produs | 679290 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
POMPA BOOSTER x SISTEME SOLARE OXASWHBP include taxa verde 2 lei fara tva
SKU:
421650876317
506,50 lei| Brand | Ferroli |
|---|
POMPA CIRCULATIE 25x40x130 0203W include taxa verde 3,5 lei fara tva
SKU:
5901095647567
305,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | rosu/negru |
POMPA CIRCULATIE 32*60/180 0302W include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5901095693670
369,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Weberman |
RADIATOR BAIE PP ALB CURBAT 500×1170 TALIA
SKU:
0047250212005
302,50 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Material | otel |
RADIATOR BAIE PP ALB CURBAT 500×960 TALIA
SKU:
0047250210001
255,50 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Material | otel |

































