Termice
Boiler electric TESY BiLight GCV 50 44 20 B11 TSR, 50l, 2000W, alb
SKU:
3800879119905
656,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 16.7 Kg |
| Putere | 2 KW |
| Cod produs | GCV 50 4420 B11 TSR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Functii | Crystal Tech, Functie Bilight, Insutech |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 46 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 50 L |
| Suprafata montare | Perete |
Boiler electric Ariston Lydos R 50L, 1800W, rezervor emailat cu Titan, Alb
SKU:
5414849776135
660,00 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 16 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 48 cm |
| Inaltime | 56.8 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 50 L |
BOILER IS-SWING 50 / IS-VBO 50 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
8028693866132
662,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Gama | Isea Swing |
| Montaj | vertical |
| Lungime | 43.8cm |
| Latime | 43.8cm |
INSTANT 7 L TN 90044
SKU:
6426206700010
665,50 lei
| Brand | Calore |
|---|---|
| Gama | Compact |
| Lungime | 30cm |
| Latime | 12cm |
| Montaj | perete |
Semineu combustibil solid Termo Klasik (S)
SKU:
8606005038202
666,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 33 cm |
| Greutate | 39 Kg |
| Putere | 5 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Dimensiuni | 330x360x930mm. |
| Tip combustibil | Lemn |
BOILER E-GLASSTECH VBO 50 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
6938771376786
689,00 lei
| Greutate | 19.00 |
|---|---|
| Tip produs | Boiler electric |
| Brand | Ferroli |
| Volum | 50 l |
Boiler electric, 80 litri, 1.5 kW, Ferroli Isea IS-Swing 80
SKU:
8028693866149
707,50 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 20.6 Kg |
| Putere | 1500 W |
| Inaltime | 97.3 cm |
| Diametru | 438 mm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 80 L |
Boiler electric Ariston Lydos R 80L, 1800W, rezervor emailat cu Titan, Alb
SKU:
5414849776142
732,00 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 20.5 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 48 cm |
| Inaltime | 77.3 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 80 L |
Boiler electric TESY BiLight GCV 80 44 20 B11 TSR, 80l, 2000W, alb
SKU:
3800879120741
748,50 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 21.35 Kg |
| Putere | 2 KW |
| Cod produs | GCV 80 44 20 B11 TSR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 84.5 cm |
| Functii | Crystal Tech, Functie Bilight, Insutech |
| Adancime | 46.7 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 80 L |
| Suprafata montare | Perete |
Boiler termoelectric cu serpentina Ferroli Power Thermo 80V, 1500 W, 80 L
SKU:
6938771375147
752,00 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 20.6 Kg |
| Inaltime | 75.5 cm |
| Diametru | 438 mm |
679735 – Soba de gatit TIP:A/ C: maro email ; /TIP:ST
SKU:
5949094035480
770,00 lei
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba de gatit |
| Greutate | 43.6 Kg |
| Dimensiuni | 780x730x420 mm |
679734 – Soba de gatit TIP:A/ C: maro email ; /TIP:DR
SKU:
5949094035473
770,00 lei
| Tip produs | Soba de gatit |
|---|
BOILER IS-SWING 100 / IS-VBO 100 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
8028693866156
790,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Gama | Isea Swing |
| Montaj | vertical |
| Greutate | 125kg |
| Lungime | 43.8cm |
| Latime | 43.8cm |
Radiator otel Ferroli GR F 22, 600 x 2000 mm
SKU:
8699284108506
795,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Dimensiuni | 600 x 2000 mm |
Boiler electric Ariston Lydos R 100L, 1800W, rezervor emailat cu Titan
SKU:
5414849776159
805,00 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 24 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 48 cm |
| Inaltime | 91.3 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 100 L |
Boiler electric TESY BiLight GCV 100 44 20 B11 TSR, 100l, 2000W, alb
SKU:
3800879120758
807,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 27.6 Kg |
| Putere | 2 KW |
| Cod produs | GCV 100 44 20 B11 TSR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 98.5 cm |
| Functii | Bilight, Crystal Tech, Insutech |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 46.7 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 100 L |
| Suprafata montare | Perete |
Sursa UPS EAP-700 Westech 1000VA/700W, stabilizator tensiune, negru
SKU:
6426206702427
811,00 lei
| Brand | TRIVAS GRUP |
|---|---|
| Tip produs | Protector |
Boiler termoelectric cu serpentina Ferroli Calypso 100 VEMT, 100 l, 1500 W, 0.8 Mpa
SKU:
6938771375154
815,00 lei
| Tip produs | Boiler termoelectric |
|---|---|
| Greutate | 30kg |
| Inaltime | 99 cm |
| Diametru | 438 mm |
Boiler electric TESY Anticalc Slim GCV 50 38 16D B14 TBR, 50, 1600W, alb
SKU:
3800879126415
836,50 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 16.7 Kg |
| Putere | 1.6 KW |
| Cod produs | GCV 50 38 16D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 41.2 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 50 L |
| Suprafata montare | Perete |
BOILER PRO1 R 100 VTD 1.8K EU 3201915 include taxa verde 17 lei fara tva
SKU:
5414849787018
840,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
Boiler electric TESY Anticalc GCV 80 44 24D B14 TBR, 80l, 2400W, alb
SKU:
3800879126460
887,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 22.5 Kg |
| Putere | 2.4 KW |
| Cod produs | GCV 80 44 24D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 85.8 cm |
| Functii | Tehnologie CrystalTech |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 46.8 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 80 L |
| Suprafata montare | Perete |
Semineu combustibil solid Termo K-10
SKU:
8606005038301
928,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 465 mm |
| Greutate | 63 Kg |
| Putere | 7 kW, 8 kW |
| Inaltime | 990 mm |
Boiler electric TESY Anticalc GCV 100 44 24D B14 TBR, 100l, 2400W, alb
SKU:
3800879126484
946,50 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 26.38 Kg |
| Putere | 2.4 KW |
| Cod produs | GCV 100 44 24D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 99.8 cm |
| Functii | 2 Trepte Putere<br>Termostat Reglabil<br> Panou Bilight<br>Functie Boost<br>2 Rezistente Anticalcar |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 13.8 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 100 L |
| Suprafata montare | Perete |
Semineu combustibil solid Termo Kreka Luxx
SKU:
8606005038226
974,00 lei
| Tip Produs | Soba |
|---|---|
| Culoare | Negru, Visiniu |
| Volum | 44 L |
| Greutate | 63 Kg |
| Adancime | 390 mm |
| Inaltime | 790 mm |
| Lungime | 465 mm |
| Putere | 7-8 kW |
| Tip combustibil | Solid |
Boiler termoelectric cu serpentina dreapta Tesy BiLight GCVSR 1004420 B11 TSR, 2000 W, 100 l, 0.8 Mpa, 18 mm
SKU:
3800879119950
1.017,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 32 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | La retea |
| Tensiune | 230 V |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 44×46.7×98.5 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 100 L |
| Suprafata montare | Perete |
INSTANT 11 L TN 90042
SKU:
6426206700027
1.061,00 lei
| Brand | Calore |
|---|---|
| Gama | Compact |
| Lungime | 34cm |
| Latime | 14.5cm |
| Montaj | perete |
INSTANT PEGASO PRO 11-GPL GCC1MGAA include taxa verde 4 lei fara tva
SKU:
6938771341906
1.076,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | Pegaso Pro |
| Montaj | pe perete |
| Material | cupru + otel |
Boiler electric Ariston Lydos Plus 100L, 1800 W, Alb
SKU:
5414849776029
1.189,00 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 24 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 47 cm |
| Inaltime | 88.5 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 100 l |
Semineu combustibil solid Termo Kolubara / Elegant A
SKU:
8606005038387
1.312,00 lei
| Culoare | Negru#Visiniu |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 460 mm |
| Greutate | 60 kg |
| Putere | 8 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo Elegant Luxx
SKU:
8606005038394
1.353,00 lei
| Culoare | Negru#Rosu |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 82 kg |
| Putere | 8 kW |
Semineu combustibil solid Termo 8
SKU:
8606005038363
1.651,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 85 Kg |
| Dimensiuni | L 800 x l 620 x H 720 mm |
| Tip combustibil | Lemn |














