

Termice
Sursa UPS EAP-700 Westech 1000VA/700W, stabilizator tensiune, negru
SKU:
6426206702427
811,00 lei| Brand | TRIVAS GRUP |
|---|---|
| Tip produs | Protector |
Centrala termica Ariston Genus One 24 EU cu WiFi si kit evacuare gaze PVC gri
SKU:
5411692535810
5.790,50 lei| Material | PVC |
|---|---|
| Culoare | Gri |
Centrala termică Ariston Genus One 24 kW WiFi, pe gaz, eficiență A, ecran tactil
SKU:
3234090869552
5.790,50 lei| Tip produs | Centrala termica cu condensare, pe gaz |
|---|---|
| Model | GENUS ONE+ |
| Utilizare | Incalzire termica, Preparare apa calda menajera |
| Pentru | Bucatarie, Antreu, Coridor / hol |
| Clasa energetica | A |
| Putere | 24 kW |
| Capacitate | 8 l |
| Presiune max. de lucru | 3 bar |
| Alte caracteristici | Vas de expansiune |
| Alimentare | Gaz metan |
| Dimensiuni | 74.5 cm x 40 cm x 31.5 cm |
| Tensiune | 230 V |
Cazan pe peleți Fornello Pellet King 25 kW, 70 kg rezervor, otel, automatizat, telecomanda
SKU:
6427100199085
7.995,00 lei| Model | Pellet King 25 |
|---|---|
| Utilizare | Incalzire |
| Alte caracteristici | Conductor de apa |
| Greutate | 180 kg |
| Clasa energetica | A+ – G |
| Dimensiuni | 140 cm x 59 cm x 75 cm |
| Capacitate | 70 kg |
| Consum | 2 kg |
| Material corp | Otel |
| Alimentare | Peleti |
| Tensiune | 220 V |
| Culoare corp | Negru |
Vas expansiune Ferro CO8W 8L rosu, montaj suspendat, presiune max 8 bari
SKU:
5901095654824
150,00 leiVas expansiune Ferro 35L, otel, presiune max 8 bar, pentru instalatii incalzire centrala
SKU:
5901095654817
321,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Material | Otel |
Vas expansiune Ferro CO50W 50L rosu pentru instalatii incalzire centrala
SKU:
5901095654831
363,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Montaj | suspendat |
| Volum | 50l |
Vas expansiune 80L CO80S cu membrană EPDM, otel, RAL 3000, 1,5 bar
SKU:
5901095654930
608,00 lei| Tip produs | Vas expansiune |
|---|---|
| Model | Vas de expansiune cu membrana |
| Cantitate | 80 l |
| Utilizare | Egalizare presiune |
| Pentru | Apa incalzita, Apa potabila |
| Diametru | 410 mm |
| Inaltime | 687 mm |
| Temperatura de lucru (grade C) | -10 °C – 100 °C |
| Alte caracteristici | Vas expansiune, membrana, flansa, racord, manual de instalare |
| Presiune max. de lucru | 8 bar |
Boiler electric Ariston Regent 80L, oțel, termostat, funcție anti-ingheț
SKU:
5414849693043
642,00 lei| U.M. | buc |
|---|
Usa soba cu cenusar, model Struguri, 275×255 mm, fonta nichelata
SKU:
5949094035053
184,00 lei| Tip produs | Piesa |
|---|---|
| Pentru | Soba |
| Utilizare | Rezidential |
| Material | Fonta |
| Continut pachet | 1 x Usa pentru soba |
| Culoare | Gri |
| Lungime | 275 mm |
| Latime | 255 mm |
CENTRALA HOME ECO 25/30 COMBI + KIT EVACUARE WKD59B1000000/EUAF
SKU:
5907510160178
2.950,00 lei| Tip produs | Centrala termica cu condensare, pe gaz |
|---|---|
| Model | Home Eco 25/30 |
| Utilizare | Incalzire |
| Pentru | Bucatarie |
| Clasa energetica | A |
| Alimentare | Gaz metan |
| Grad de protectie | IP 40 |
| Dimensiuni | 65.3 cm x 41.2 cm x 28.6 cm |
| Alte caracteristici | Manometru, Pompa de recirculare, Supapa de siguranta, Vas de expansiune |
| Putere | 24 kW |
| Capacitate | 8 l |
612058 – Cap de Perie pt Cazan Rotunda D[mm]: 50 D[mm]: 50
SKU:
4892004120589
35,50 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
TERMOSEMINEU MIRANO PELLET N 24 LSMGP24T
SKU:
3800500457550
9.223,00 lei| Model | Mirano PELLET |
|---|---|
| Pentru | Incalzire |
| Greutate | 192 kg |
679779 – Reductie Universala PvC 1111/ Cod:310; D:[Mm]:230, G[Mm]:0.4
SKU:
4823016228369
18,00 lei| U.M. | buc |
|---|
660092 – Gratar pentru Soba L[mm]: 200; B[mm]: 150 L[mm]: 200; B[mm]: 150
SKU:
5949034936648
22,50 lei| Material | fonta |
|---|---|
| U.M. | buc |
651730 – Reductie Burlan Emailat Tip: maro; D[mm]: 130-120
SKU:
5949034953300
20,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | maro |
POMPA CIRCULATIE 25x40x130 0203W include taxa verde 3,5 lei fara tva
SKU:
5901095647567
305,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | rosu/negru |
RADIATOR OTEL GR F 22 500X1000
SKU:
8699454116379
548,50 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | 22K |
| Material | otel |
| Culoare | alb RAL 9010 |
| Utilizare | incalzirea incaperilor |
RADIATOR OTEL GR F 22 400X800
SKU:
4000000548034
383,00 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | 22K |
| Material | otel |
| Culoare | alb RAL 9010 |
| Utilizare | incalzirea incaperilor |
BOILER IS-SWING 100 / IS-VBO 100 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
8028693866156
790,00 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Gama | Isea Swing |
| Montaj | vertical |
| Greutate | 125kg |
| Lungime | 43.8cm |
| Latime | 43.8cm |
BOILER IS-SWING 50 / IS-VBO 50 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
8028693866132
662,00 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Gama | Isea Swing |
| Montaj | vertical |
| Lungime | 43.8cm |
| Latime | 43.8cm |
BOILER E-GLASSTECH VBO 50 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
6938771376786
689,00 lei| Greutate | 19.00 |
|---|---|
| Tip produs | Boiler electric |
| Brand | Ferroli |
| Volum | 50 l |
CENTRALA TERMICA pe Gaz BLUEHELIX ALPHA 24 C +KIT COND ASP./SCAR.60/100 0TPF2AWA include taxa verde 7.7 lei fara tva
SKU:
8028693885157
3.150,00 lei| U.M. | buc |
|---|
REGULATOR DEBIT 2FUNCTII LUNG NEGRU/CROM(M22/M24),2F-BLISTER P1314-W
SKU:
5902194926645
36,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | P1314-W |
| Material | alama + otel inox + PVC |
POMPA CIRCULATIE 32*60/180 0302W include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5901095693670
369,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Weberman |
BOILER PRO1 R 100 VTD 1.8K EU 3201915 include taxa verde 17 lei fara tva
SKU:
5414849787018
840,00 lei| U.M. | buc |
|---|


Centralele termice pentru apartament, boilerele, panourile solare și pompele de căldură sunt elemente esențiale în asigurarea confortului termic și a necesităților de apă caldă în locuințe.
































