Centrala termică Ariston Genus One 24 kW WiFi, pe gaz, eficiență A, ecran tactil
5.790,50 lei
Cod produs: 3234090869552
Categorie: Accesorii termice, Sanitare si termice, Termice
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
3234090869552
Categorii: Accesorii termice, Sanitare si termice, Termice
Descriere
Centrala termică în condensare Ariston Genus One 24 WiFi este alegerea perfectă pentru cei care doresc să beneficieze de un sistem de încălzire eficient și modern. Cu o putere de 24 kW și o clasă de eficiență energetică A, acest model asigură un randament maxim de 97,4%, ceea ce se traduce prin economii semnificative la facturile de energie. Echipată cu un ecran tactil și funcționalitate WiFi, centrala permite controlul de la distanță printr-o aplicație mobilă, oferind confort și comoditate utilizatorilor. Dimensiunile sale compacte (74,5 cm x 40 cm x 31,5 cm) facilitează instalarea în diverse spații interioare, fără a afecta estetica locuinței.
**Caracteristici principale:**
- Tip produs: Centrala termică cu condensare, pe gaz
- Model: GENUS ONE+
- Utilizare: Încălzire termică și preparare apă caldă menajeră
- Clasa energetică: A
- Putere: 24 kW
- Presiune maximă de lucru: 3 bar
- Dimensiuni: 74,5 cm x 40 cm x 31,5 cm
- Alimentare: Gaz metan
Centrala Ariston Genus One 24 WiFi nu doar că oferă o soluție ecologică, dar contribuie și la crearea unui mediu confortabil în locuința dumneavoastră.
Informații suplimentare
| Tip produs | Centrala termica cu condensare, pe gaz |
|---|---|
| Model | GENUS ONE+ |
| Utilizare | Incalzire termica, Preparare apa calda menajera |
| Pentru | Bucatarie, Antreu, Coridor / hol |
| Clasa energetica | A |
| Putere | 24 kW |
| Capacitate | 8 l |
| Presiune max. de lucru | 3 bar |
| Alte caracteristici | Vas de expansiune |
| Alimentare | Gaz metan |
| Dimensiuni | 74.5 cm x 40 cm x 31.5 cm |
| Tensiune | 230 V |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Manual de utilizare / Fișă Tehnică







