Termice
TERMOSEMINEU MIRANO PELLET N 24 LSMGP24T
SKU:
3800500457550
9.223,00 lei
| Model | Mirano PELLET |
|---|---|
| Pentru | Incalzire |
| Greutate | 192 kg |
Cazan pe peleți Fornello Pellet King 25 kW, 70 kg rezervor, otel, automatizat, telecomanda
SKU:
6427100199085
7.995,00 lei
| Model | Pellet King 25 |
|---|---|
| Utilizare | Incalzire |
| Alte caracteristici | Conductor de apa |
| Greutate | 180 kg |
| Clasa energetica | A+ – G |
| Dimensiuni | 140 cm x 59 cm x 75 cm |
| Capacitate | 70 kg |
| Consum | 2 kg |
| Material corp | Otel |
| Alimentare | Peleti |
| Tensiune | 220 V |
| Culoare corp | Negru |
Cazan combustibil solid Magdolna 37kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556275
6.674,00 lei
| Culoare | Galben, Negru |
|---|---|
| Tip produs | Cazan combustibil solid |
| Greutate | 255 Kg |
| Putere | 37 KW |
| Dimensiuni | 710 x 540 x 1170 mm |
| Tip combustibil | Brichete#Carbune#Lemn |
Centrala termica Ariston Genus One 24 EU cu WiFi si kit evacuare gaze PVC gri
SKU:
5411692535810
5.790,50 lei
| Material | PVC |
|---|---|
| Culoare | Gri |
Centrala termică Ariston Genus One 24 kW WiFi, pe gaz, eficiență A, ecran tactil
SKU:
3234090869552
5.790,50 lei
| Tip produs | Centrala termica cu condensare, pe gaz |
|---|---|
| Model | GENUS ONE+ |
| Utilizare | Incalzire termica, Preparare apa calda menajera |
| Pentru | Bucatarie, Antreu, Coridor / hol |
| Clasa energetica | A |
| Putere | 24 kW |
| Capacitate | 8 l |
| Presiune max. de lucru | 3 bar |
| Alte caracteristici | Vas de expansiune |
| Alimentare | Gaz metan |
| Dimensiuni | 74.5 cm x 40 cm x 31.5 cm |
| Tensiune | 230 V |
Cazan combustibil solid Magdolna 32kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556268
5.462,00 lei
| Culoare | Galben, Negru |
|---|---|
| Tip produs | Cazan combustibil solid |
| Greutate | 220 Kg |
| Putere | 32 KW |
| Dimensiuni | 540 x 610 x 1170 mm |
| Tip combustibil | Brichete#Carbune#Lemn |
Cazan combustibil solid Magdolna 27kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556251
5.213,00 lei
| Culoare | Galben, Negru |
|---|---|
| Tip produs | Cazan combustibil solid |
| Greutate | 196 Kg |
| Putere | 27 KW |
| Dimensiuni | 540 x 500 x 1170 mm |
| Tip combustibil | Brichete#Carbune#Lemn |
CENTRALA TERMICA CLAS ONE 30 + KIT EVACUARE 3302124+3318073 include taxa verde 21 lei fara tva
SKU:
3234090881257
5.200,00 lei
| Tip produs | Cazan in condensatie |
|---|---|
| Model | CLAS ONE 30 WIFI |
| Pentru | Incalzire termica, Preparare apa calda menajera |
| Dimensiuni | 74,5 cm x 40 cm x 38,5 cm |
Soba Teracota 5R Alba 66x45x155cm
SKU:
4000000557913
5.130,50 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 400 Kg |
| Dimensiuni | 66x45x155 cm |
Centrala Condens Plus Motan 100 25 C38GC25V1 +Kit 60/100 Condens 71mm71221 include taxa verde 35 lei fara tva
SKU:
5944017002068
4.449,00 lei
| Tip produs | Cazan in condensatie |
|---|---|
| Model | Condens Plus 25 Kw |
| Pentru | Incalzire termica, Incalzire apa |
| Dimensiuni | 75 cm x 40 cm x 34,5 cm |
CENTRALA TERMICA CLAS ONE 24 + KIT EVACUARE 3302123+3318073+WIFI
SKU:
3234090881264
4.065,00 lei
| Tip produs | Cazan in condensatie |
|---|---|
| Model | CLAS ONE 24 WIFI |
| Pentru | Incalzire termica, Preparare apa calda menajera |
| Dimensiuni | 74,5 cm x 40 cm x 31,5 cm |
Centrala termica in condensatie WKD5471000000/EU2T – 26.5Kw + Kit de evacuare
SKU:
5907510156423
3.799,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Tip produs | Centrala termica |
| Dimensiuni | 700 x 400 x 385 mm |
| Putere | 26.5 kw |
CENTRALA TERMICA CARES S 24 EU + KIT EVACUARE 3301637+3318073 include taxa verde 17 lei fara tva
SKU:
3234090867565
3.449,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
CENTRALA TERMICA pe Gaz BLUEHELIX ALPHA 24 C +KIT COND ASP./SCAR.60/100 0TPF2AWA include taxa verde 7.7 lei fara tva
SKU:
8028693885157
3.150,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
CENTRALA HOME ECO 25/30 COMBI + KIT EVACUARE WKD59B1000000/EUAF
SKU:
5907510160178
2.950,00 lei
| Tip produs | Centrala termica cu condensare, pe gaz |
|---|---|
| Model | Home Eco 25/30 |
| Utilizare | Incalzire |
| Pentru | Bucatarie |
| Clasa energetica | A |
| Alimentare | Gaz metan |
| Grad de protectie | IP 40 |
| Dimensiuni | 65.3 cm x 41.2 cm x 28.6 cm |
| Alte caracteristici | Manometru, Pompa de recirculare, Supapa de siguranta, Vas de expansiune |
| Putere | 24 kW |
| Capacitate | 8 l |
Soba Teracota de Gatit cu Plita Mare si Cuptor 45x100x130cm
SKU:
4000000557937
2.360,00 lei
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 360 Kg |
| Dimensiuni | 45x100x130 cm |
Soba Teracota 5R 45x55x135cm
SKU:
4000000557920
2.281,00 lei
| Culoare | Maro deschis |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 320 Kg |
| Dimensiuni | 45x55x135 cm |
Soba Teracota 5R Cu Geam 45x45x135cm
SKU:
4000000557944
1.983,50 lei
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 260 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x135 cm |
Aer conditionat Ferroli Giada S R32 WI-FI 12000 BTU Clasa A++ / A+ 2CP001MF-C
SKU:
8028693896696
1.839,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Aer conditionat |
| Greutate | 35 KG |
Aer conditionat Ferroli Giada S R32 WI-FI 9000 BTU Clasa A++ / A+ 2CP001LF-C
SKU:
8028693896689
1.774,50 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Aer conditionat |
| Greutate | 32 KG |
Soba Teracota 4R 45x45x110cm
SKU:
4000000557906
1.652,00 lei
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 160 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x110 cm |
Semineu combustibil solid Termo 8
SKU:
8606005038363
1.651,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 85 Kg |
| Dimensiuni | L 800 x l 620 x H 720 mm |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo Elegant Luxx
SKU:
8606005038394
1.353,00 lei
| Culoare | Negru#Rosu |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 82 kg |
| Putere | 8 kW |
Semineu combustibil solid Termo Kolubara / Elegant A
SKU:
8606005038387
1.312,00 lei
| Culoare | Negru#Visiniu |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 460 mm |
| Greutate | 60 kg |
| Putere | 8 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Tip combustibil | Lemn |
Boiler electric Ariston Lydos Plus 100L, 1800 W, Alb
SKU:
5414849776029
1.189,00 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 24 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 47 cm |
| Inaltime | 88.5 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 100 l |
INSTANT PEGASO PRO 11-GPL GCC1MGAA include taxa verde 4 lei fara tva
SKU:
6938771341906
1.076,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | Pegaso Pro |
| Montaj | pe perete |
| Material | cupru + otel |
INSTANT 11 L TN 90042
SKU:
6426206700027
1.061,00 lei
| Brand | Calore |
|---|---|
| Gama | Compact |
| Lungime | 34cm |
| Latime | 14.5cm |
| Montaj | perete |
Boiler termoelectric cu serpentina dreapta Tesy BiLight GCVSR 1004420 B11 TSR, 2000 W, 100 l, 0.8 Mpa, 18 mm
SKU:
3800879119950
1.017,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 32 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | La retea |
| Tensiune | 230 V |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 44×46.7×98.5 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 100 L |
| Suprafata montare | Perete |
Semineu combustibil solid Termo Kreka Luxx
SKU:
8606005038226
974,00 lei
| Tip Produs | Soba |
|---|---|
| Culoare | Negru, Visiniu |
| Volum | 44 L |
| Greutate | 63 Kg |
| Adancime | 390 mm |
| Inaltime | 790 mm |
| Lungime | 465 mm |
| Putere | 7-8 kW |
| Tip combustibil | Solid |
Boiler electric TESY Anticalc GCV 100 44 24D B14 TBR, 100l, 2400W, alb
SKU:
3800879126484
946,50 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 26.38 Kg |
| Putere | 2.4 KW |
| Cod produs | GCV 100 44 24D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 99.8 cm |
| Functii | 2 Trepte Putere<br>Termostat Reglabil<br> Panou Bilight<br>Functie Boost<br>2 Rezistente Anticalcar |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 13.8 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 100 L |
| Suprafata montare | Perete |
Semineu combustibil solid Termo K-10
SKU:
8606005038301
928,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 465 mm |
| Greutate | 63 Kg |
| Putere | 7 kW, 8 kW |
| Inaltime | 990 mm |















Centralele termice pentru apartament, boilerele, panourile solare și pompele de căldură sunt elemente esențiale în asigurarea confortului termic și a necesităților de apă caldă în locuințe.