Electrice
CORP TIP JB CU TUB LED 1*18W,6400K ,NV-4101.31201 EL0032651 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027076214
43,50 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat aplicat |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 1.215 mm |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 230 V |
| Greutate | 0,6 kg |
5312310- Legatura cruce, 8-10mm, 252 8-10FT
SKU:
4012195418108
44,00 lei
| Brand | OBO |
|---|---|
| Model | 5312310 |
| Material | otel zincat |
MF0011-54059 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM.RECE 50W/SPN7633M include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
6421806116865
44,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
721107 – INTRERUPATOR CRUCE 10AX, alb include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
3414972042529
44,50 lei
| Material | plastic |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
MF0011-11180 CORP ILUM.IND.IP65 PT TUB. LED T8 1*60CM include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806114953
46,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 230V |
INCARCATOR DE RETEA USB,2.4A – SA 24USB include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
5999084949129
47,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 100 – 240 V |
SENZOR MISCARE 360GR-EV(07472)/10-510 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
5948668007472
47,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tensiune | 230V |
SENZOR CREPUSCULR FOTOCELULA 25A-EV (21782)/SPN8014 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
5948668021782
49,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 220-240V |
PU-BEC LED A60 10W/E27/RGB TUYA WIFI/BLUETOOTH EL0060533 include taxa verde 0.40 lei fara tva
SKU:
5949027124083
49,50 lei
| Putere | 10 W |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Lungime | 120 mm |
| Diametru | 60 mm |
| Tensiune | 220 V – 240 V |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Greutate | 1 Bucati |
| Pentru | Interior |
| Tip produs | Bec |
| Model | Bec LED |
NV-4201.11801 CORP NEON 1X18 NE EL0025489 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027053109
50,00 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat cu tuburi luminoase |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 666 mm |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 220/240 V |
| Greutate | 0,46 kg |
GW40043 – TABLOU PLASTIC APLICAT 8 MODULE IP40
SKU:
8011564033290
51,00 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Dimensiuni | 200 x 180 x 100 |
SENZOR MISCARE DE EXT 120GR ST10A-LOH-EV(04150) include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
5948668004150
51,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
050662/694520 – HELIUM-ADAPTOR 3 IESIRI ALB include taxa verde 0.18 lei fara tva
SKU:
3245060506629
53,00 lei
| Greutate | 0.10 |
|---|---|
| Tip produs | Adaptor |
| Brand | Legrand |
MF0012-03505 PRELUNGITOR 3XSHUKO_PROT.COPII 3X1.5MM 5M include taxa verde 0.75 lei fara TVA
SKU:
6421806125256
53,50 lei
| Brand | Comtec 2000 |
|---|
Corp de iluminat de interior SLIM-24 /056-003-0024 Horoz
SKU:
8680985530628
54,00 lei
| Brand | HOROZ |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Aplica |
| Putere | 24 W |
| Material | Aluminiu |
| Dulie | LED |
Lampa de evacuare LED 3W Novelite, alb/negru, 330mm, interior, autonomie 2h
SKU:
5949027117962
54,00 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Lumina de avertizare |
| Utilizare | Iluminat tehnic |
| Bec inclus | Da |
| Tipul duliei | LED integrat |
| Numar surse de iluminat | 4 |
| Putere max. per bec | 0,5 W |
| Latime | 145 mm |
| Adancime | 330 mm |
| Inaltime | 23 mm |
| Lungime | 0 mm |
| Material corp | Aluminiu, Plastic |
| Culoare corp | Alb, Negru |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica, Cu acumulatori |
| Tensiune | 220/240 V |
| Grad de protectie | IP 40 |
| Greutate | 0,48 kg |
| Alte caracteristici | autonomie acumulator intern max. 2h |
| Gama | Novelite |
| Pentru | Atelier, Birou / Spatiu comercial, Birouri/ cabinete/ practici, Casa scarii |
| Cod produs | Elbi EL0057271 |
MF0011-54071 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM.RECE 10W include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
6421806116872
54,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
Cafetiera ERT-MN 453 12 cesti aluminiu argintiu pentru aragaz gaz/electric
SKU:
6423808015177
54,50 lei
| Material | Aluminiu |
|---|---|
| Alte caracteristici | Rezistent la zgarieturi |
| Culoare | Argintiu |
CORP TIP JB CU TUB LED 2*8W, 6400K, NV-4101.32101 EL0032649 include taxa verde 3.5 lei fara TVA
SKU:
5949027076191
55,50 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat aplicat |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 620 mm |
| Greutate | 0,55 kg |
EL0085839 HL_APLICA HL A2 PATRAT 23W 3105LM 6500K 18CM IP20 include taxa verde 0.75lei /buc
SKU:
5949027145354
55,50 lei
| Brand | Klausen |
|---|---|
| Gama | Genius |
| Model | KL151139 |
| Culoare | alb |
| Tipul duliei | LED |
| Culoare corp | alb |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere | 18 |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Greutate | 0.19 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Lungime | 150 |
| Latime | 150 |
| Inaltime | 40 |
| Clasa energetica | E |
Multipriza Legrand 3 prize negru 3680W, 1.5m, IP20, interior, H05VV-F
SKU:
3414971945227
56,50 lei
| Numar prize | 3 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 3x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 1,5 m |
| Culoare | Negru |
NV-DETECTOR FUM ALB NV-1102.06 EL0037131
SKU:
5949027084455
57,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tensiune | 220-240V |
ERSTE-Lustra echipata RAMONA ( 1 x E27 ) 60W, cod: 2406/1, EL0028514 include taxa verde 1.50 lei fara TVA
SKU:
5949027065331
58,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
ERSTE-LAMPA BIROU KLARA ALB 1XE27 40W EL0032131 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
5949027075071
59,00 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lampa birou |
| Dimensiune | 185×310 mm |
| Putere | 40W |
| Cod produs | EL0032131 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
Lampa birou verde Klara 40W 1xE27 ERSTE EL0033134
SKU:
5949027075118
59,50 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Lampa birou |
| Greutate | 0.43 kg |
| Dimensiune | 185×310 mm |
| Putere | 40 W |
| Cod produs | EL0033134 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |














