Accesorii electrice
02-435 – SINA OMEGA METALICA GALVANIZATA 1M 1019739
SKU:
5205014016725
10,00 lei
| Brand | Adeleq |
|---|---|
| Gama | Adeleq |
050662/694520 – HELIUM-ADAPTOR 3 IESIRI ALB include taxa verde 0.18 lei fara tva
SKU:
3245060506629
53,00 lei
| Greutate | 0.10 |
|---|---|
| Tip produs | Adaptor |
| Brand | Legrand |
127417 – TUB TERMO ADEZIVAT SRH2 12-3/1000MM
SKU:
4000000312284
25,00 lei
| Brand | Cellpack |
|---|---|
| Model | 127417 |
| Culoare | negru |
| Utilizare | izolarea conductoarelor pana la 1000V, protectie mecanica |
5015111- Bara egalizare potential pt exterior, 1809A
SKU:
4012195959434
63,00 lei
| Tip produs | Bara egalizare potential |
|---|---|
| Pentru | Exterior |
| Greutate | 1 Bucati |
5312310- Legatura cruce, 8-10mm, 252 8-10FT
SKU:
4012195418108
44,00 lei
| Brand | OBO |
|---|---|
| Model | 5312310 |
| Material | otel zincat |
695004/694573 – ANSAMBLU MULTIPRIZA 3XPRIZA SCHUKO/ include taxa verde 0.18 lei fara tva
SKU:
3245066950044
47,50 lei
| Brand | Legrand |
|---|---|
| Material | plastic |
| Culoare | alb + gri |
721501 – Rama 1 post ,alb
SKU:
3414972042673
5,80 lei
| Brand | Legrand |
|---|---|
| Gama | New Suno |
| Model | 721501 |
| Culoare | alb |
| Lungime | 83 |
| Latime | 83 |
| Inaltime | 83 |
| Adancime | 9.8 |
| Dimensiuni | 83 x 83 x 9.8 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Utilizare | pentru priza / intrerupator |
| Greutate | 0.02 |
721504 – RAMA 4 POSTURI,ALBA
SKU:
3414972043786
25,00 lei
| Brand | Legrand |
|---|---|
| Gama | New Suno |
| Model | 721504 |
| Culoare | alb |
| Lungime | 297 |
| Latime | 297 |
| Inaltime | 83 |
| Adancime | 9.8 |
| Dimensiuni | 297 x 83 x 9.8 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Utilizare | pentru priza / intrerupator |
| Greutate | 0.06 |
Bara de nul Gewiss GW40401, 8 module, plastic, pentru tablouri electrice
SKU:
8011564012660
30,00 lei
| Brand | Gewiss |
|---|
Cablu de alimentare prelungitor 5m IP44 Home by Somogyi pentru interior și exterior
SKU:
5999084926816
14,50 lei
Canal cablu Comtec 2000 semirotund gri PVC ignifugat 75x18mm 2m
SKU:
4000000564119
31,00 lei
| Brand | Comtec 2000 |
|---|---|
| Culoare | gri |
| Lungime | 2000mm |
| Latime | 75mm |
| Material | PVC ignifugat |
| Adancime | 18mm |
Canal cablu semirotund gri 69×18 mm, 2 m, rigid, interior
SKU:
4000000564102
31,00 lei
| Tip produs | Canal cablu |
|---|---|
| Grad de protectie | Fara |
| Utilizare | Protectie |
| Alte caracteristici | Rigid |
| Culoare | Gri |
| Pentru | Cablu |
| Latime | 69 mm |
| Inaltime | 18 mm |
| Lungime | 2 m |
| Dimensiune | 69×18 mm 2m |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Montaj | Pe tencuiala |
CANAL PVC CU ADEZIV 40X25MM,KOHLER,2M FAG CX-F40X25A.F1
SKU:
5944016005909
20,50 lei
| Tip produs | Canal cablu |
|---|---|
| Grad de protectie | Fara |
| Utilizare | Interior |
| Alte caracteristici | 1 compartiment |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Cablu |
| Latime | 40 mm |
| Lungime | 2 m |
| Dimensiune | 40×25 mm 2m |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Montaj | Pe tencuiala |
CANAL PVC CU ADEZIV 40X25MM,KOHLER,2M STEJAR CU DESEN KO-C40X25A.SD
SKU:
5944016005947
20,50 lei
| Tip produs | Canal cablu |
|---|---|
| Grad de protectie | Fara |
| Utilizare | Interior |
| Alte caracteristici | 1 compartiment |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Cablu |
| Latime | 40 mm |
| Lungime | 2 m |
| Dimensiune | 40×25 mm 2m |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Montaj | Pe tencuiala |
Capac Gewiss GW21056 modular, 1m, negru, IP 20
SKU:
8011564507524
4,50 lei
| Tip produs | Capac |
|---|---|
| Cod produs | Gewiss GW21056 |
| Montaj | Sub tencuiala |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Utilizare | Interior |
DROSER EL 2X36W TUB T8 NV-4301.12236 EL0039156 include taxa verde 0.15 lei fara tva
SKU:
5949027091286
38,50 lei
Dulap electric Comtec MF0015-40020 ABS gri deschis IP65 350x250x150 mm
SKU:
6421806350016
95,50 lei
| Gama | Comtec |
|---|---|
| Culoare | gri deschis RAL 7035 |
| Dimensiuni | 35 x 25 x 15 |
| Material | ABS |
| Curent nominal (A) | 800 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Cod produs | MF0015-40020 |
EF-DERULATOR 4 PRIZE 20m (3*1.5) EL0069024 include taxa verde 3.50 lei fara tva
SKU:
8683347700585
191,00 lei
| Greutate | 3.39 |
|---|---|
| Brand | Emfanorm |
EF-DERULATOR 4 PRIZE 20m (3*2.5) EL0069030 include taxa verde 0.06 lei fara tva
SKU:
8683347700301
229,00 lei
| Greutate | 4.00 |
|---|---|
| Brand | Emfanorm |
EF-DERULATOR 4 PRIZE 40m (3*2.5) EL0069036 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
8683347700332
367,00 lei
| Greutate | 4.00 |
|---|---|
| Brand | Emfanorm |
EL-MODA ALB MAT RAMA 7M EL0074852
SKU:
8698802621947
19,00 lei
| Brand | ELBI ELECTRIC AND LIGHTING SRL |
|---|---|
| Greutate | 0.04 |
ELECTROD IMPAMANTARE 1.5M EL0012822
SKU:
4000000231394
72,00 lei
| Brand | Betak |
|---|---|
| Model | QCER BTK |
| Material | otel zincat |
ELECTROD IMPAMANTARE 2.5M/E2.5K
SKU:
4000000385127
142,50 lei
| Lungime | 2.5m |
|---|---|
| Greutate | 6.2kg |
| Material | otel zincat |
GW22103 – RAMA ORNAMENT,MODULAR,3M,ALB
SKU:
8011564212978
8,90 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW22103 |
| Culoare | alb |
| Material | plastic |
| Montaj | aparent |
| Utilizare | pentru priza / intrerupator |
GW24230 – RAMA SUPORT,MODULARA,6M
SKU:
8011564372832
10,00 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW24230 |
| Material | tehnopolimer |
| Montaj | aparent |
| Culoare | negru |
| Utilizare | suport de fixare aparataj modular |
GW24262 – RAMA SUPORT ,MODULARA,2M/
SKU:
8011564458543
4,70 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW24262 |
| Material | tehnopolimer |
| Montaj | aparent |
| Culoare | negru |
| Utilizare | suport de fixare aparataj modular |
GW27005 – DOZA APARAT, APARENTA, 3+3M, IP40/
SKU:
8011564055285
23,50 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW27005 |
| Material | plastic |
| Culoare | gri |
| Montaj | aparent |
| Utilizare | pentru priza / intrerupator |
GW48003 – DOZA DERIVATIE INCASTRATA TENCUIALA 118X96X70/
SKU:
8011564016408
5,20 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Utilizare | realizarea legaturilor (derivatiilor) diferitelor circuite in peretii de zidarie sau beton |
| Material | plastic |
| Montaj | ingropat |
| Dimensiuni | 118 x 96 x 70 |
GW48007 – DOZA DERIVATIE INCASTRATA TENCUIALA 294X152X70
SKU:
8011564016446
16,00 lei
| Greutate | 0.32 |
|---|---|
| Brand | Gewiss |
INCARCATOR DE RETEA USB,2.4A – SA 24USB include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
5999084949129
47,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 100 – 240 V |
LGY416048-Repartitor etajat surub 4P 160A 48gauri
SKU:
3606480542114
265,00 lei
| Tip produs | Distribuitor |
|---|---|
| Model | Distribuitor / tablou electric |
| Utilizare | Interior |
| Montaj | Montaj in tablou electric |
| Latime | 162 mm |
| Inaltime | 100 mm |
| Cod produs | LGY416048 |
| Culoare | Verde |
MF0012-03504 PRELUNGITOR 3xSHUKO+PROT.COPII 3X1.5MM 3M include taxa verde 0.6 lei fara TVA
SKU:
6421806125249
39,50 lei
| Brand | Comtec 2000 |
|---|
MF0012-03505 PRELUNGITOR 3XSHUKO_PROT.COPII 3X1.5MM 5M include taxa verde 0.75 lei fara TVA
SKU:
6421806125256
53,50 lei
| Brand | Comtec 2000 |
|---|
MF0012-03641 PRELUNGITOR 1xSHUKO PROF 3×1.5 MM 10 M include taxa verde 1.00 lei fara TVA
SKU:
6421806126611
96,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
Multipriza Legrand 3 prize negru 3680W, 1.5m, IP20, interior, H05VV-F
SKU:
3414971945227
56,50 lei
| Numar prize | 3 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 3x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 1,5 m |
| Culoare | Negru |
Multipriza Legrand 3 prize negru 3680W, 3m, IP20, interior, H05VV-F
SKU:
3414971945425
77,00 lei
| Numar prize | 3 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 3x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Negru |
Multipriza Legrand Moes 6 prize, 3680 W, 3 m, negru, interior, plastic
SKU:
3414971945548
125,50 lei
| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Negru |














