Accesorii electrice
Prelungitor Inlet EL0037317 6 prize 1.5m alb pentru interior 230V IP20
SKU:
5949027084998
Prelungitor multipriză 6 prize cu întrerupător 3m Entac S1, plastic, 250V, IP20
SKU:
5999097978147
| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 250 V |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05RNF |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Alb |
Prelungitor multipriză 6 prize cu întrerupător protecție supratensiune 1.8m Entac S1SP
SKU:
5999097978307
| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 250 V |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05RNF |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 1,8 m |
| Culoare | Alb |
Suport TV de perete Hausberg HB-H 03R NEW, 32–60″, max. 75 kg, negru
SKU:
6423808011926
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Material | Metal |
Buton revenire 10A 1 modul, alb GEWISS GW20510
SKU:
4000000294825
Canal pvc cu adeziv 12X12 mm, 2 M KOHLER, mahon
SKU:
5944016040474
Canal pvc cu adeziv 16X16 mm, 2 M KOHLER
SKU:
5944016032912
Canal pvc cu adeziv 16X16 mm, 2 M KOHLER
SKU:
5944016032929
Canal pvc cu adeziv 16X16 mm, 2 M KOHLER
SKU:
5944016006159














