

Masini pentru tuns gazonul
MASINA DE TUNS GAZON DAC 100XLS 1000dac25a
SKU:
6424340886515
856,00 lei| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | Benzina |
| Alte caracteristici | Colectare Evacuare inspre spate |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Putere | 3.3 cp |
| Capacitate | 1 l |
| Greutate | 19.7 Kg |
| Tip roti | 4 roti |
| Capacitate cilindrica | 131 cm³ |
| Tip pornire | Automata |
| Latime taiere | 40 cm |
| Inaltime | 25 mm |
| Inaltime maxima taiere | 55 mm |
| Trepte de taiere | 4 |
| Volum | 45 l |
| Diametru roata fata | 15 cm |
| Diametru roata spate | 15 cm |
Masina de tuns gazon electrica Ruris RXE1200, 1200W, latime taiere 32cm, sac 30l
SKU:
6424340602467
309,00 lei| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | La retea |
| Tip roti | 4 roti |
| Alte caracteristici | Inaltime reglabila Maner pliabil |
| Continut pachet | 1 x Masina de tuns gazon/iarba |
| Culoare | Multicolor |
| Putere | 1200 W |
| Latime taiere | 32 cm |
| Inaltime | 25 mm |
| Inaltime maxima taiere | 60 mm |
| Trepte de taiere | 3 |
| Volum | 30 l |
| Greutate | 8.1 Kg |
| Viteză maximă | 3100 RPM |
Masina de tuns gazon electrica Ruris RXE1500, 1500W, latime taiere 37cm, inaltime 25-75mm
SKU:
6424340602474
429,50 lei| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | La retea |
| Tip roti | 4 roti |
| Alte caracteristici | Inaltime reglabila Maner pliabil |
| Continut pachet | 1 x Masina de tuns gazon/iarba |
| Culoare | Multicolor |
| Putere | 1500 W |
| Viteză maximă | 3300 RPM |
| Latime taiere | 37 cm |
| Inaltime | 25 mm |
| Inaltime maxima taiere | 75 mm |
| Trepte de taiere | 3 |
| Volum | 35 l |
| Greutate | 9.75 Kg |
Masina de tuns iarba LM 1200, 1200W, 30litri, 3100 rtpm, latime de taiere 320mm, portocalie/negru EVOTOOLS
SKU:
5949094063568
343,50 lei| Brand | EVOTOOLS |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu/Negru |
| Tip produs | Masina de taiat iarba |
| Greutate | 9.5 Kg |
| Putere | 1200 W |
| Volum | 300 ml |
| Tensiune | 230 V |
Motocositoare Micul Fermier 4.76CP 52cc Benzina Verde cu 10 accesorii
SKU:
6426910037488
416,50 lei| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | Benzina |
| Culoare | Verde |
| Putere | 3.55 kW |
| Capacitate cilindrica | 52 cm³ |
| Viteză maximă | 9500 RPM |
| Tip pornire | Manuala |
| Latime taiere | 254 mm |
| Capacitate | 1 l |
| Latime | 24 cm |
| Greutate | 8 Kg |
Motocultor Detoolz 8CP 212cc 4T cu 3 viteze, latime de lucru 100cm, pornire manuala
SKU:
6426910033541
1.474,00 lei| Tip produs | Motocultor |
|---|---|
| Tip motor | 4 timpi |
| Putere | 0 W |
| Latime de lucru maxima | 100 cm |
Motocultor DeToolz DZ-MT1009-G01 8.5CP 212CC 4T benzina 100cm latime taiere
SKU:
6426910042604
1.730,00 lei| Cod produs | DZ-MT1009-G01 |
|---|---|
| Brand | DeToolz |
| Capacitate cilindrica | 212 CC |
| Greutate neta | 75 kg |
| Tip motor | 4T, monocilindru, OHV răcit cu aer |
| Alimentare | Benzina |
| Dimensiune | 83 x 48 x 70 cm |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 L |
| Capacitate rezervor combustibil | 3.6L |
| Putere | 8.5CP |
| Latime taiere | 1000mm |
| Pornire | La sfoara(manual) |
| Nivel zgomot | 103dB(A) |
| Trepte viteza | 2 inainte 1 inapoi |
| Adancime de lucru | 340mm |
| Tip produs | Motocultoare / Motosape / Accesorii DeToolz |
MOTOSAPA DAC 6000K 60002015
SKU:
6424340200281
1.697,00 lei| Tip produs | Motosapa |
|---|---|
| Tip motor | 4 timpi |
| Alimentare | Benzina |
| Tip pornire | Manuala |
| Alte caracteristici | Schimbator de viteze |
| Continut pachet | 1 x Motosapa |
| Culoare | Multicolor |
| Capacitate cilindrica | 163 cm³ |
| Putere | 6.5 cp |
| Capacitate | 3 l |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 l |
| Trepte viteza | 2 Marsarier |
| Latime de lucru maxima | 83 cm |
| Latime de lucru minima | 56 cm |
| Adancime de lucru | 29 cm |
| Greutate | 80 Kg |
Motosapatoare RURIS 732, 4 timpi, 7.5 cp, benzina, latime 830 mm, negru-portocaliu
SKU:
6424340434846
3.766,00 lei| Tip produs | Motosapa |
|---|---|
| Tip motor | 4 timpi |
| Alimentare | Benzina |
| Tip pornire | Manuala |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Capacitate cilindrica | 208 cm³ |
| Putere | 7.5 cp |
| Capacitate | 3.6 l |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 l |
| Trepte viteza | 3 |
| Greutate | 86 Kg |
| Latime de lucru maxima | 830 mm |
| Latime de lucru minima | 560 mm |
| Adancime de lucru | 340 mm |
Trimmer electric DEDRA DED8696, 350W, 22cm, gri, sistem TAP & GO, ergonomic
SKU:
5902628869609
85,50 lei| Tip produs | Coasa electrica |
|---|---|
| Alimentare | La retea |
| Tip motor | Electric |
| Tip pornire | Manuala |
| Alte caracteristici | Maner ergonomic |
| Continut pachet | 1 x Motocoasa |
| Culoare | Gri |
| Putere | 350 W |
| Tensiune | 230 V |
| Nivel zgomot | 85 dB |
| Viteză maximă | 12000 |
| Latime taiere | 220 mm |
| Tip baterie | Fara acumulator |
| Lungime | 1800 mm |
| Latime | 220 mm |
| Inaltime | 1000 mm |
| Greutate | 1.3 Kg |
| Tip maner | Bucla |
| Viteza rotatie in gol | 12000 |
Trimmer electric Ruris TE500 Pivot 500W, 30cm, fir 1.2mm, pentru intretinere gazon
SKU:
6424340276491
214,50 lei| Brand | Ruris |
|---|---|
| Tip motor | electric |
| Putere | 500 |
| Greutate | 1.2 |
| Model | TE500 Pivot |
| Utilizare | pentru intretinere gazon |
| Lungime cablu | 6 |
| Nivel zgomot | 99 |
| Tensiune | 240 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
Masina de cosit maner tip bucla, XGT 40Vmax, 35 cm, cu acumulator 40V UR003GZ01
SKU:
08838174000
1.498,00 lei| Brand | Makita |
|---|










































