
Produse curatenie
Ventilator racitor si umidificator portabil HAUSBERG HB-5955AB, 4L, alb, telecomanda
SKU:
6423808064458
268,00 lei| Utilizare | Interior |
|---|---|
| Alte caracteristici | Afisaj LED Protectie supraincalzire Roti Cu apa Umidificare Telecomanda |
| Continut pachet | 1 ventilator + 1 telecomanda |
| Pentru | Casa |
| Alimentare | La retea |
| Culoare | Alb |
| Trepte viteza | 3 |
| Nivel zgomot | 68 dB |
| Material | Plastic Metal |
| Putere | 70 W |
| Lungime cablu | 1.6 m |
Amiano Detartrant 10L, detergent lichid pentru indepartarea calcarului si grasimilor
SKU:
6422768014275
121,00 lei| Brand | Amiano |
|---|---|
| Capacitate | 10000 |
| Alte caracteristici | solvabil |
| Utilizare | universal |
Coada rotativa Leifheit Twist Evo pentru mop
SKU:
4006501891143
86,50 lei| Tip produs | Coada |
|---|---|
| Utilizare | Interior |
| Material | Plastic Metal |
| Culoare | Gri Тurcoaz |
| Tip coada | Mop |
| Tip mop | Rotativ |
| Brand | Leifheit |
760074 MELLERUD SOLUTIE PT INDEPARTAREA SPUMEI POLIURETANICE SI GRAFITTI 0.5L
SKU:
4004666001476
85,50 lei| Tip produs | Soda pentru curatare |
|---|---|
| Pentru | Indepartare |
| Greutate | 0,5 l |
Odorizant camera Misavan You 750ml parfum floral fructat
SKU:
6422768041103
61,00 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Model | You |
| Capacitate | 750 |
| Utilizare | in orice incapere |
MISAVAN DR STEPHAN ODORIZANT ONE 750ML 90013324
SKU:
6422768041066
61,00 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Model | produs prevazut cu pulverizator |
| Capacitate | 750 |
| Utilizare | in orice incapere |
CERESIT STOP AERO AP ALB+TABL NEU 450G 1957820/2628127
SKU:
9000100903448
51,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Model | AERO 360 |
| Utilizare | pana la 3 luni, in incaperi de 20 mp sau 50 mc, bucatarie, camere de zi, dormitoare si camere unde circulatia aerului este foarte slaba (pivnita, garaj sau pod) |
760041 MELLERUD SOLUTIE PT PETE DE CIMENT PT MARMURA SI PIATRA 1L
SKU:
4004666110529
49,00 lei| U.M. | buc |
|---|
760026 SOLUTIE PT CURATAT PARCHETUL 1L 1513
SKU:
4004666001513
47,50 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Cantitate | 1000ml |
CERESIT STOP AERO FLOW REF 2x450G 2629277
SKU:
9000101124323
45,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Model | Aero 360 |
| Aplicabilitate | impreuna cu aparatul Aero 360 |
| Culoare | alb + albastru |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. 10 |
| Utilizare | casnica; in camere de pana la 20 mp |
CERESIT STOP AERO WAT REF 2x450G 2629141
SKU:
9000101124309
45,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Model | Aero 360 |
| Aplicabilitate | impreuna cu aparatul Aero 360 |
| Culoare | alb + albastru |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. 10 |
| Utilizare | casnica; in camere de pana la 20 mp |
CERESIT STOP AERO REF. LAVANDA 2x450G 2259564/2629139
SKU:
5997272386657
45,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Utilizare | casnica; la interior, in incaperi de circa 20 mp (baie, bucatarie, dormitor, living) |
382434 MOTIP Leather- vopsea pentru piele Maro Ral801 200ml, cod 04238BS
SKU:
8711347254743
44,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | maro |
760002 MELLERUD SOLUTIE PT.BAIE,OBIECTE SANITARE 0.5L 2060
SKU:
4004666110147
44,00 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Aplicabilitate | pulverizare |




























