
Produse curatenie
Antigel Carmax G11 1L concentrat albastru -30°C pentru motor
SKU:
5949042306259
20,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | albastru |
Antigel Carmax G13 1L concentrat pentru protecție -30°C, tehnologie OAT
SKU:
5949042308505
24,00 leiSANO JET DET LICHID UNIVERSAL TRIGGER BICARBONAT 750 ML
SKU:
7290108354751
18,50 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Utilizare | Curatare |
Odorizant camera Misavan Briza de Parfum Nr.37 Rasarit in Sardinia 200ml
SKU:
6422768064102
18,50 lei| Tip produs | Lichid |
|---|
Odorizant cameră Misavan Briza de parfum nr.79 Asfintit în Bahamas 200ml
SKU:
6422768065031
18,50 lei| Tip produs | Lichid |
|---|
Amiano Detartrant 10L, detergent lichid pentru indepartarea calcarului si grasimilor
SKU:
6422768014275
121,00 lei| Brand | Amiano |
|---|---|
| Capacitate | 10000 |
| Alte caracteristici | solvabil |
| Utilizare | universal |
Odorizant auto Areon Mon 5ml Vanilla Black
SKU:
3800034982993
8,40 lei| Tip produs | Standard |
|---|---|
| Forma | Lichid |
| Cantitate | 5 ml |
Odorizant auto Areon Mon Black Crystal, carton, design modern, aroma proaspătă
SKU:
3800034962742
4,70 lei| U.M. | buc |
|---|
Air Wick Rezerve odorizant camera Floare de cires 250ml roz
SKU:
5997321757964
22,00 lei| Tip produs | Rezerve |
|---|---|
| Culoare | Roz |
| Lungime | 20 mm |
| Latime | 20 mm |
| Inaltime | 100 mm |
| Greutate | 100 g |
| Cantitate | 250 ml |
Soluție de dezghetare -25°C 750ml Kentaur pentru sticlă auto
SKU:
5997074525483
15,00 lei| Brand | Kentaur |
|---|---|
| Greutate | 1.000000 |
Odorizant camera Misavan You 750ml parfum floral fructat
SKU:
6422768041103
61,00 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Model | You |
| Capacitate | 750 |
| Utilizare | in orice incapere |
Odorizant auto Areon Smile New Car, 1 buc, prospetime pentru masina
SKU:
3800034954013
14,50 lei| U.M. | buc |
|---|
Laveta abraziva Oti 150x90mm 4 buc/set pentru curățare murdărie persistentă
SKU:
5948908002663
2,10 lei| U.M. | set |
|---|
NUFAR Desfundat Tevi È™i Chiuvete 1L – Agent Curățare Eficient, Gata de Utilizare
SKU:
5946035075130
24,50 lei| Tip produs | Agent anticoroziune |
|---|---|
| Utilizare | Curatare |
| Pentru | Chiuveta, Tevi |
Dezinfectant universal Igienol verde 1L, fara clor, pentru suprafete diverse
SKU:
5946004016393
17,00 lei| U.M. | buc |
|---|
Dezinfectant Igienol Mar Verde 750ml, fara clor, pentru suprafete mici
SKU:
5948543004640
17,50 lei| U.M. | buc |
|---|
Dezinfectant universal Igienol marin 750ml, fara clor, pentru suprafete mici
SKU:
5948543004633
17,50 lei| U.M. | buc |
|---|
Igienol Dezinfectant Baie Antibacterian 750ml, Curata si Parfumeaza Suprafetele
SKU:
5946004013248
19,50 leiCurățitor TRIUMF soluție activă 500ml pentru microunde, interior, lichid
SKU:
5946035074638
14,50 leiVentilator racitor si umidificator portabil HAUSBERG HB-5955AB, 4L, alb, telecomanda
SKU:
6423808064458
268,00 lei| Utilizare | Interior |
|---|---|
| Alte caracteristici | Afisaj LED Protectie supraincalzire Roti Cu apa Umidificare Telecomanda |
| Continut pachet | 1 ventilator + 1 telecomanda |
| Pentru | Casa |
| Alimentare | La retea |
| Culoare | Alb |
| Trepte viteza | 3 |
| Nivel zgomot | 68 dB |
| Material | Plastic Metal |
| Putere | 70 W |
| Lungime cablu | 1.6 m |



































