

Pentru casa ta
TAPET 766707 ELEGANTZA 2020
SKU:
4000441766707
Prețul inițial a fost: 55,00 lei.55,00 leiPrețul curent este: 55,00 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet caramida Elegantza 2023 cod J27408, 10 x 0.53 m
SKU:
3294270274088
Prețul inițial a fost: 64,50 lei.64,50 leiPrețul curent este: 64,50 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Banda adeziva antiderapanta 48 mm x 10M LUMYTOOLS LT07760
SKU:
6421948077604
65,00 lei| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
Banda izolatoare PVC 50mm x 33m x 0.19mm Yato YT-8177
SKU:
5906083981777
32,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8177 |
Banda izolatoare PVC 25mm x 20m x 0.19mm Yato YT-8174
SKU:
5906083981746
8,90 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8174 |
Banda izolatoare 19mm x 20m x 0.13mm Yato YT-8166
SKU:
5906083981661
5,80 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8166 |
Banda izolatoare PVC 19mm x 20m x 0.13mm Yato YT-8165
SKU:
5906083816550
6,30 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8165 |
Set 10 benzi izolatoare PVC 19mm x 12m Yato YT-8156
SKU:
5906083981562
19,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8156 |
MOMENT ACRYL PERETI SI TAVANE 280ML 2014633/2208083
SKU:
9000100992824
14,50 lei| Brand | Moment |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pe suprafata absorbanta |
| Aplicabilitate | pistol silicon |
| Culoare | alb |
MAMUT GLUE HIGH TACK ALB 290ML
SKU:
8711595110907
32,50 lei| Greutate | 0.51 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Mamut |
| Gama | Bostik Mamut High Tack |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Alb |
| Volum | 290 ml |
400061 BISON Shoe Glue- adeziv pentru orice incaltaminte 55ml
SKU:
8710439283456
15,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
428984 BISON POLY MAX HIGH TACK CRYSTAL EXPRESS MSPOLIMER 300G
SKU:
8710439264592
58,00 lei| Greutate | 0.34 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Bison |
| Gama | Poly Max |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Silicon |
| Volum | 300 g |
BANDA MASCARE UV EXTERIOR 17M*2600MM TRANSPARENT 4411-00000-00
SKU:
4042448479228
68,00 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Lungime | 17 |
| Utilizare | casnica / industriala; exterior |
NUFAR Desfundat Tevi și Chiuvete 1L – Agent Curățare Eficient, Gata de Utilizare
SKU:
5946035075130
24,50 lei| Tip produs | Agent anticoroziune |
|---|---|
| Utilizare | Curatare |
| Pentru | Chiuveta, Tevi |
SANO JET DET LICHID UNIVERSAL TRIGGER BICARBONAT 750 ML
SKU:
7290108354751
18,50 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Utilizare | Curatare |
Seif cu inchidere electronica Vorel 31x20x20 cm
SKU:
5906083786426
310,00 lei| Tip produs | Seif |
|---|---|
| Material | Otel |
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 20 cm |
| Latime | 31 cm |
| Adancime | 20 cm |
| Greutate | 7 Kg |
| Tip inchidere | Digitala |
| Tip certificare | Rezidential / Office |
| Baterii necesare | 4 X AA( incluse) |
| Grosime usa | 4 mm |
CREMA BALSAM ELEGANTA DELICATA 1.5L No 11 90033124
SKU:
6422768063921
28,50 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
SOUDAL-40FC Adeziv pe baza de poliuretan gri SOUDAFLEX 600ML 108220
SKU:
5411183098916
40,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | gri beton |
BANDA IZOLATOARE 19M GALBEN-VERDE LOH A-EV (12582)
SKU:
5948668012582
5,20 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | verde-galben |
| Latime | 19mm |
| Lungime | 19m |
| Material | folie PVC moale |
BANDA IZOLATOARE 19M ALBASTRU LOH A (12612)-EV
SKU:
5948668012612
5,20 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | albastru |
| Latime | 19mm |
| Lungime | 19m |
| Material | folie PVC moale |
CERESIT FT101IT NEGRU 280ML CEE3 1755222
SKU:
4015000426664
42,00 lei| Tip produs | Material de etansare |
|---|---|
| Model | Silicon |
| Pentru | Etansare, Lipire cu material de lipit, Montare, Reparare, Umplere |
| Culoare | Negru |





























