Pentru casa ta
MOMENT ACRYL PERETI SI TAVANE 280ML 2014633/2208083
SKU:
9000100992824
MAMUT GLUE HIGH TACK ALB 290ML
SKU:
8711595110907
428984 BISON POLY MAX HIGH TACK CRYSTAL EXPRESS MSPOLIMER 300G
SKU:
8710439264592
Set mobilier baie 60cm Maria White – Anthracite cu Lavoar si Oglinda
SKU:
4000000551133
| Brand | AQUANIL |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza cu doua usi si lavoar ceramic, 75 cm, si Oglinda cu dulapior si spoturi LED
SKU:
5945846068577
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2u + 2s, Lavoar 85 cu Oglinda cu Dulapior DR iluminat led 4112 + 4124d
SKU:
5945846137624
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 754 – 60cm sertare bambus cu Lavoar 60cm 18701
SKU:
5423093179028
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza Seria S008/009 60cm ARL LV Colora 19120 cu Lavoar Colora 60cm 19121
SKU:
6423093191204
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Concrete R109, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812994
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Concrete |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Usa interior RINA PVC DELUXE gri, 80 cm
SKU:
4000000541875
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Culoare | Gri |
| Brand | max |
Seif cu inchidere electronica Vorel 31x20x20 cm
SKU:
5906083786426














