

Pentru casa ta
Usa Interior Xline 8 Vulcan 800×2000 LR
SKU:
4000000566533
| Culoare | Gri antracit |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Set Baza seria 005-Eco 51cm Heart Alb cu Lavoar Heart 51cm 16720/6610 + 18991/18801
SKU:
6423093167209
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Usa interior HELENA 80 cm Beton grafit
SKU:
4000000564294
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, stanga, alb 202.3×70
SKU:
4000000552949
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×80
SKU:
4000000552970
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 60 Modern Antracit, stanga, gri
SKU:
4000000552864
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Gri |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 80 Alb Lacuit, stanga, alb
SKU:
4000000552727
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 70 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552642
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
SIKASEALTAPE-S BANDA HIDROIZOLATIE(1*10M) 123264/ BUC
SKU:
7612894547719
Usa interior universala Delmont Beton Grafit 70 cm
SKU:
4000000575047
| Culoare | Caramel |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Set Baza 2 usi, 2 sertarec cu Lavoar dreptunghiular cm 80 504
SKU:
5945846036934
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, stanga, alb 202.3×60
SKU:
4000000552925
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×80
SKU:
4000000552857
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Riflaj Linerio M-Line Mocca 2650x122x16mm
SKU:
5905952270660
| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×70
SKU:
4000000552888
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 70 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552659
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 70 Alb Lacuit, stanga, alb
SKU:
4000000552703
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |

































