Pentru casa ta
- Nu poți să adaugi cantitatea „Tapet vintage Charm P S21530-4, 10 m x 0.53 m, bej” în coș deoarece stocul este insuficient (0.01 rămase).
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×60
SKU:
4000000552987
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×60
SKU:
4000000552994
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 70 Alb Lacuit, dreapta, alb
SKU:
4000000552710
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 60 Modern Antracit, dreapta, gri
SKU:
4000000552871
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Gri |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×80
SKU:
4000000552734
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×80
SKU:
4000000552918
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×80
SKU:
4000000552901
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×70
SKU:
4000000552895
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×60
SKU:
4000000552697
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 60 Alb Lacuit, stanga, alb
SKU:
4000000552680
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |














