Pentru casa ta
- Nu poți să adaugi cantitatea „Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, dreapta, alb” în coș deoarece stocul este insuficient (0.008 rămase).
Lambriu profil 012 terminatie maro deschis 300
SKU:
5905952024126
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552635
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 80 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552666
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior universala Delmont Beton Grafit 80 cm
SKU:
4000000575030
| Culoare | Antracit |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior VIDORA 80 cm Steel Ash
SKU:
4000000564430
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×70
SKU:
4000000552956
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552628
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 80 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552673
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Tapetul reprezintă o opțiune populară pentru finisarea pereților, aducând stil și personalitate în spațiul interior. Impreuna cu riflajul potrivit, designul casei tale poate trece de la unul banal la unul spectaculos!














