Vezi coșul 1 × „Odorizant auto Areon Mon 5ml liliac” a fost adăugat în coș.
Uscător rufe Pegasus 20 m pliabil metalic, suport lenjerie mică, 2 kg
270,00 lei
Cod produs: 4006501815163
Categorie: Accesorii Auto, Articole auto
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
4006501815163
Categorii: Accesorii Auto, Articole auto
Descriere
Uscator Pegasus 20 m cu suport lenjerie mica, portofel pentru carlige, umerase.
Informații suplimentare
| Tip produs | Uscator rufe |
|---|---|
| Pentru | Balcon |
| Material corp | Metal, Plastic |
| Functii | Pliabil |
| Inaltime | 8,7 cm |
| Latime | 6,6 cm |
| Adancime | 16,7 cm |
| Model | Pegasus |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Laveta minune OTI 2 buc/set microfibra verde pentru curățare universală 041603
SKU:
5948908016035
9,90 lei
MELLERUD Ulei pentru Piatra și Klinker 1L – Îngrijire și Improspatare Exterioare
SKU:
4004666110451
45,00 lei
| Tip produs | Solutie de ingrijire / tratament |
|---|---|
| Utilizare | Improspatare, Ingrijire |
| Pentru | Klinker, Piatra |
| Cantitate | 1 l |
| Alte caracteristici | Aplicati un strat subtire de MELLERUD Ulei pentru piatra & clinker cu o carpa sau o rola fara scame. Lasati sa se inmoaie. Nu folositi prea mult, doar atat cat poate fi absorbit de suprafete. Pentru suprafete foarte poroase, repetati tratamentul dupa cateva zile. |
Odorizant auto Areon Vip Exclusive Vertus, parfum intens, 1 buc, premium
SKU:
3800034982269
7,30 lei
Prosoape bucătărie Infinezza Monorola Max 500, 231 foi, 100% celuloză, rezistentă, albă
SKU:
6422768043879
18,50 lei
Servetele umede auto Areon pentru piele, 25 bucati, protectie si intretinere
SKU:
3800034965217
15,00 lei
Spray protecție anticorozivă Griffon Galvatec 400ml pulbere de zinc gri
SKU:
8710439918129
29,00 lei







