Vezi coșul 1 × „Faianta Kalina Olas Gris, model valuri 3d, 25×50 cm, gri, finisaj mat” a fost adăugat în coș.
Treapta granit G664 Mesta 130x35x2 cm pentru scări interioare/exterioare
191,00 lei
Cod produs: 4515225235299
Categorie: Gresie, Gresie si Faianta
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
4515225235299
Categorii: Gresie, Gresie si Faianta
Descriere
Treapta din granit G664 Mesta, cu dimensiunile de 130x35x2 cm, este soluția ideală pentru amenajarea scărilor interioare și exterioare, oferind un mix perfect între estetică și durabilitate. Fabricată din granit de înaltă calitate, această treaptă se remarcă prin rezistența sa la uzură și variațiile de temperatură, fiind potrivită pentru zone cu trafic intens. Nuantele naturale ale granitului conferă un aspect rafinat, ușor de integrat în orice stil de design, de la modern la clasic. În plus, întreținerea este simplă, necesitând doar o curățare periodică pentru a-și menține strălucirea.
**Atribute produs:**
- Brand: MESTA MARMURA SI TRAVERTIN SRL
- Dimensiuni: 1300 x 350 x 20 mm
- Material: granit G664
- Rezistență ridicată la trafic
- Potrivită pentru utilizare interioară și exterioară
- Ușor de întreținut
Alege treapta din granit G664 Mesta pentru un proiect de amenajare care îmbină funcționalitatea cu un design contemporan!
Informații suplimentare
| Brand | MESTA MARMURA SI TRAVERTIN SRL |
|---|
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Faianta gri July Gris, model marmorat 25×40 cm
SKU:
8432597518644
54,50 leiMP
Faianta gri Perlato 4624 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462418
76,00 leiMP
Faianta Izola Waves Green Light 5897, tip relief, 25×50 cm, verde deschis
SKU:
3800745589719
71,99 leiMP
Faianta Kalina Olas Gris, model valuri 3d, 25×50 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8432597575579
64,00 leiMP
Faianta Latina Grey 5972, tip piatra, 25×40 cm, gri
SKU:
3800745597219
62,94 leiMP
Faianta rectificata Trevi Leaves Light Grey 4987, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri deschis, finisaj lucios
SKU:
3800745498714
65,50 leiMP
Faianta Riviera Waves Light Beige 4741, tip piatra, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745474114
74,99 leiMP
Faianta Romance Beige 4936, tip piatra, 25×50 cm, bej
SKU:
3800745493610
71,99 leiMP
Faianta Romance Beige 5288, tip piatra, 25×50 cm, bej
SKU:
3800745528817
71,99 leiMP
Gresie 6577 Tavolato Grey, model lemn, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745657715
59,00 leiMP
| Gama | Tavolato |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nitro NIT1, model mozaic, 45×45 cm, gri
SKU:
8698853206711
52,00 leiMP
| Gama | Nitro |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata portelanata Urla Light Grey URL1, 60×60 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853207213
69,50 leiMP
| Gama | Urla |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Dormitor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |







