Vezi coșul 1 × „Terminatie stanga/dreapta 521 stejar antic Smart flex” a fost adăugat în coș.
Plintă PVC blat bucătărie 3ml aluminiu argintiu PP37 Korner
149,00 lei
Cod produs: 5900483090961
Categorie: Parchet laminat, Plinta
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
5900483090961
Categorii: Parchet laminat, Plinta
Descriere
Plinta din PVC pentru blat de bucătărie PP37, cu un elegant finisaj din aluminiu argintiu, reprezintă o soluție practică și estetică pentru orice spațiu de gătit. Datorită rezistenței la umezeală și a marginilor cauciucate flexibile, aceasta oferă o protecție eficientă împotriva apei și a resturilor alimentare, menținând astfel curățenia și igiena în bucătărie. Designul său inteligent ajută la mascarea iregularităților dintre blat și pereți, contribuind la un aspect uniform și bine finisat.
**Atribute produs:**
- Tip produs: simplă
- Material: aluminiu
- U.M.: bucată
- Culoare: argintiu
Această plintă este alegerea ideală pentru a adăuga un plus de funcționalitate și stil în bucătăria dumneavoastră.
Informații suplimentare
| Tip produs | simple |
|---|---|
| Material | Aluminiu |
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Parchet laminat Terraclick KARTEPE 8 mm clasa 31 trafic rezidential cod T-642
SKU:
6426947061784
45,50 leiMP
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Cod produs | T-642 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 31 |
Parchet varioclic premium medium USKUDAR 10 mm PM-865
SKU:
6426947065676
63,50 leiMP
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1288 x 158 mm |
| Cod produs | PM-865 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet Varioclic Standard Koycegiz, 8mm, AC4, maro, 2.3071mp/cut
SKU:
6426947062279
48,00 leiMP
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 32 |
Parchet VC8155NP/BY Vintage Classic 1285*192 10mm 1.73mp/cut
SKU:
8680734030898
67,00 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8155 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 32 AC4 |
| MP/Cutie | 1.73 |
Terminatie stanga/dreapta 521 stejar antic Smart flex
SKU:
5905952013762
3,20 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar antic |
| Tip | Terminatie stanga/dreapta |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 521 |
Plinta 609 pin plin Esquero
SKU:
5905952180365
17,50 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Pin plin |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 609 |
Plinta 606 stejar noduros Esquero
SKU:
5905952180303
22,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar noduros |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 606 |
Plinta 553 stejar argintiu Smart flex
SKU:
5905952111666
18,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar argintiu |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 553 |
Plinta 545 smart flex lemn african 250
SKU:
5905952063828
18,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Lemn african |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 545 |
Plinta 530 stejar arizona Smart flex
SKU:
5905952037386
18,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Arizona |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 530 |
Plinta 527 fag jutland Smart flex
SKU:
5905952037355
18,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Fag jutland |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 527 |
Element imbinare 521 stejar antic Smart flex
SKU:
5905952013755
3,20 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar antic |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 521 |







