Vezi coșul 1 × „Disc diamantat continuu 200×25.4×2.5mm Profi, taiere umeda LT08746” a fost adăugat în coș.
Perie cupă VERTO 75mm din sârmă de oțel pentru polizoare unghiulare
25,00 lei
Cod produs: 5902062070890
Categorie: Accesorii, Perii, Scule electrice
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
5902062070890
Categorii: Accesorii, Perii, Scule electrice
Descriere
Peria cupă VERTO de 75 mm este un instrument esențial pentru orice pasionat de prelucrarea metalelor, fiind fabricată din sârmă de oțel de înaltă calitate, cu o grosime de 0,33 mm. Această perie, cu o structură ondulată, asigură o curățare eficientă a suprafețelor din oțel, fiind ideală pentru debavurare și îndepărtarea ruginii. Este compatibilă cu polizoarele unghiulare, facilitând utilizarea pe diverse tipuri de metale.
**Atributele produsului includ:**
- Tip produs: Perie de sârmă
- Model: Perie pentru oale
- Utilizare: Debavurare, Îndepărtare rugină
- Material: Sârmă de oțel
- Alte caracteristici: Curățarea eficientă a suprafețelor din oțel
Alege peria cupă VERTO pentru a obține rezultate de calitate superioară în lucrările tale de prelucrare!
Informații suplimentare
| Tip produs | Perie de sarma |
|---|---|
| Model | Perie pentru oale |
| Utilizare | Debavurare, Indepartare rugina |
| Pentru | Metal |
| Material | Sarma de otel |
| Alte caracteristici | curatarea eficienta a suprafetelor din otel |
| Diametru | 75 mm |
| Viteză maximă | 12.500 r/min |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Manual de utilizare / Fișă Tehnică
Produse similare
Polizor unghiular 1100W disc 125 mm GRAPHITE 59G110
SKU:
5902062022356
297,50 leiBUC
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Tip produs | polizor |
| Putere | 1100 W |
| Diametru disc | 125 mm |
Disc diamantat continuu 200×25.4×2.5mm Profi, taiere umeda LT08746
SKU:
6421948087467
54,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT08743, LT08746 |
Disc glazurat P36, diverse dimensiuni, LT08662, LT08664
SKU:
6421948086644
19,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT08662, LT08664 |
Perie circulara din sarma, 115mm, LT06973
SKU:
6421948069739
22,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06973 |
Perie din sarma cupa, cu toroane, 65mm, LT06974
SKU:
6421948069746
32,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06974 |
Perie lamelara cu tija, 60mm, granulatie 80 LT07920
SKU:
6421948079202
10,40 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT07920 |
Set 10 discuri din panza abraziva, cu gauri, 115mm, diverse granulatii LT08514, LT08516, LT08518, LT08520, LT08522
SKU:
6421948085227
6,80 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT08514, LT08516, LT08518, LT08520, LT08522 |
Set 2 discuri cu smirghel, 125mm, diverse granulatii, LT07975, LT07976, LT0797, LT07978
SKU:
6421948079783
17,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT0797, LT07975, LT07976, LT07978 |
Suport circular smirghel, diverse dimensiuni, prindere scai, pentru bormasina LT08395, LT08400, LT08405
SKU:
6421948084053
27,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT08395, LT08400, LT08405 |
Tester electrician cu fir, 120-380V LT40130
SKU:
6421948401300
26,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT40130 |







