Masina de tuns iarba LM 1200, 1200W, 30litri, 3100 rtpm, latime de taiere 320mm, portocalie/negru EVOTOOLS
343,50 lei
Cod produs: 5949094063568
Categorie: Masini pentru tuns gazonul
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
5949094063568
Categorie: Masini pentru tuns gazonul
Etichete: masina de taiat iarba, masina de tuns gazon, masina de tuns iarba
Descriere
- Tensiune – Frecventa 230-240V ~ 50Hz
- Putere nominala 1200W
- Turatie la mers in gol 3100 rot/min
- Diametru taiere 320 mm
- Trepte inaltime de taiere 25 / 45 / 60 mm
- Lungime cablu 0.35 m
- Clasa protectie electrica II
- Nivel protectie IPX4
- Nivel de zgomot LwA = 96 dB(A), K=3dB(A)
- Nivel de vibratii 2 m/s, K=1.5 m/s
- Greutate / Weight 9.5 kg
Informații suplimentare
| Brand | EVOTOOLS |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu/Negru |
| Tip produs | Masina de taiat iarba |
| Greutate | 9.5 Kg |
| Putere | 1200 W |
| Volum | 300 ml |
| Tensiune | 230 V |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
MASINA DE TUNS GAZON DAC 100XLS 1000dac25a
SKU:
6424340886515
856,00 lei
| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | Benzina |
| Alte caracteristici | Colectare Evacuare inspre spate |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Putere | 3.3 cp |
| Capacitate | 1 l |
| Greutate | 19.7 Kg |
| Tip roti | 4 roti |
| Capacitate cilindrica | 131 cm³ |
| Tip pornire | Automata |
| Latime taiere | 40 cm |
| Inaltime | 25 mm |
| Inaltime maxima taiere | 55 mm |
| Trepte de taiere | 4 |
| Volum | 45 l |
| Diametru roata fata | 15 cm |
| Diametru roata spate | 15 cm |
Masina de tuns gazon electrica Ruris RXE1500, 1500W, latime taiere 37cm, inaltime 25-75mm
SKU:
6424340602474
429,50 lei
Masina de Tuns Gazon Electrica Ruris SF7A106 7062016
SKU:
6424340250507
484,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Motocultor Detoolz 8CP 212cc 4T cu 3 viteze, latime de lucru 100cm, pornire manuala
SKU:
6426910033541
1.474,00 lei
MOTOSAPA DAC 6000K 60002015
SKU:
6424340200281
1.697,00 lei
| Tip produs | Motosapa |
|---|---|
| Tip motor | 4 timpi |
| Alimentare | Benzina |
| Tip pornire | Manuala |
| Alte caracteristici | Schimbator de viteze |
| Continut pachet | 1 x Motosapa |
| Culoare | Multicolor |
| Capacitate cilindrica | 163 cm³ |
| Putere | 6.5 cp |
| Capacitate | 3 l |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 l |
| Trepte viteza | 2 Marsarier |
| Latime de lucru maxima | 83 cm |
| Latime de lucru minima | 56 cm |
| Adancime de lucru | 29 cm |
| Greutate | 80 Kg |
Motosapatoare RURIS 732, 4 timpi, 7.5 cp, benzina, latime 830 mm, negru-portocaliu
SKU:
6424340434846
3.766,00 lei
Trimmer electric DEDRA DED8696, 350W, 22cm, gri, sistem TAP & GO, ergonomic
SKU:
5902628869609
85,50 lei
| Tip produs | Coasa electrica |
|---|---|
| Alimentare | La retea |
| Tip motor | Electric |
| Tip pornire | Manuala |
| Alte caracteristici | Maner ergonomic |
| Continut pachet | 1 x Motocoasa |
| Culoare | Gri |
| Putere | 350 W |
| Tensiune | 230 V |
| Nivel zgomot | 85 dB |
| Viteză maximă | 12000 |
| Latime taiere | 220 mm |
| Tip baterie | Fara acumulator |
| Lungime | 1800 mm |
| Latime | 220 mm |
| Inaltime | 1000 mm |
| Greutate | 1.3 Kg |
| Tip maner | Bucla |
| Viteza rotatie in gol | 12000 |







