Vezi coșul 1 × „PANOU SPC CALACATTA BLACK VILO 30X60” a fost adăugat în coș.
Hota decorativa Hausberg HB-1500 450 mc/h Bej
560,00 lei
Cod produs: 6423808028443
Categorie: Mobilier, Pentru casa ta
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
6423808028443
Categorii: Mobilier, Pentru casa ta
Descriere
Hota decorativă Hausberg HB-1500este o alegere excelentă pentru bucătăria dumneavoastră. Cu o capacitate de absorție de 450 mc/h și un design elegant în nuanțe de bej rustic, această hotă vă va oferi o ventilație eficientă și o atmosferă plăcută în spațiul de gătit.
Dotat cu un singur motor de 163W, acest model vă permite să alegeți între 3 trepte de putere, în funcție de nevoile dvs. Filtrele lavabile și ușor de întreținut asigură o curățare simplă și o funcționare optimă. Iluminarea practică de la baza hotei vă va ajuta să vă concentrați asupra preparatelor, în orice moment.
Cu o înălțime de 86,1 cm și o lățime de 60 cm, această hotă decorativă se va integra armonios în bucătăria dumneavoastră. Greutatea redusă de 10,5 kg facilitează montarea și poziționarea în spațiul dorit. Prin designul său rustic și caracteristicile tehnice eficiente, Hausberg HB-1500 va aduce un plus de valoare bucătăriei dvs.
Principalele caracteristici:
- Utilizare: Rezidențială
- Material: Oțel
- Iluminare
- Culoare: Bej rustic
- Nivel de zgomot: 72 dB
- Putere: 163 W
- Trepte de putere: 3
- Înălțime: 86,1 cm
- Lățime: 60 cm
- Greutate: 10,5 kg
Informații suplimentare
| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Material | Otel |
| Alte caracteristici | Iluminare |
| Culoare | Bej |
| Nivel zgomot | 72 dB |
| Putere | 163 W |
| Trepte de putere | 3 |
| Inaltime | 86.1 cm |
| Latime | 60 cm |
| Greutate | 10.5 Kg |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Design | Decorativa |
| Tip panou | Electronic |
| Debit aer absorbit | 450 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Lungime cablu | 1.5 m |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Banda izolatoare 19mm x 20m x 0.13mm Yato YT-8166
SKU:
5906083981661
5,80 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8166 |
Banda izolatoare PVC 25mm x 20m x 0.19mm Yato YT-8174
SKU:
5906083981746
8,90 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8174 |
Set 10 benzi izolatoare PVC 19mm x 12m Yato YT-8156
SKU:
5906083981562
19,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8156 |







