Vezi coșul 1 × „PANOU SPC CALACATTA BLACK VILO 30X60” a fost adăugat în coș.
Banda tencuiala tesa® 33m x 50mm galben PVC rezistent la UV pentru exterior
36,50 lei
Cod produs: 4063565017919
Categorie: Adezivi si etansanti, Benzi adezive, Pentru casa ta
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
4063565017919
Categorii: Adezivi si etansanti, Benzi adezive, Pentru casa ta
Descriere
Banda de tencuială tesa® de 33m x 50mm, galbenă, din PVC rezistent la UV, este un instrument esențial pentru orice proiect de exterior. Această bandă multifuncțională este perfectă pentru mascare, oferind o aderență excelentă pe diverse suprafețe, inclusiv cele ușor aspre. Datorită rezistenței sale la intemperii și la temperaturi de până la +60°C, este ideală pentru utilizări pe termen lung, fiind capabilă să reziste până la șase săptămâni la radiații UV. În plus, banda se poate rupe manual și se îndepărtează fără a lăsa reziduuri, ceea ce o face extrem de practică.
**Atribute produs:**
- Tip produs: Banda pentru tencuială, Banda adezivă, Banda de mascare
- Material: PVC moale
- Utilizare: Exterior (tencuială, zidărie, vopsea lavabilă, piatră naturală, ciment, lemn, plastic)
- Dimensiuni: 33m lungime, 50mm lățime
- Culoare: Galben
- Rezistență: Rezistentă la UV, rezistentă la rupere, rezistentă la temperaturi ridicate
- Alte utilizări: Marcare, reparare, legare, ambalare
Această bandă este soluția ideală pentru a asigura protecția suprafețelor în timpul lucrărilor de renovare sau vopsire.
Informații suplimentare
| Tip produs | Banda pentru tencuiala, Banda adeziva, Banda de mascare |
|---|---|
| Model | Banda pentru tencuiala, Banda pentru reparatii |
| Utilizare | Marcare, Reparare, Manunchi, Ambalare |
| Material | PVC moale |
| Latime | 500 mm |
| Lungime | 33 m |
| Pentru | Tencuiala, Fereastra, Usi, Suprafete aspre, Pervaz, Pereti |
| Aplicabilitate | Tencuiala, Zidarie, Vopsea lavabila, Piatra, Piatra naturala, Ciment, Lemn, Plastic |
| Alte caracteristici | Rezista la UV si se poate indeparta fara reziduuri, timp de pana la sase saptamaniSe lipeste pe multe suprafete, inclusiv pe cele usor rugoaseDisponibila in galbenAplicabila pe un numar mare de suprafete, chiar si pe cele usor aspreBanda ideala pentru mascare care ofera protectie suprafetelor pe termen lungAlte aplicatii includ legarear sau fixarea articolelorCompozitia benzii: material de sustinere = sPVC, adeziv = cauciuc naturalDimensiuni disponibile: 33m: 50mm |
| Culoare | Galben |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Manual de utilizare / Fișă Tehnică
Produse similare
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Crescendo R081, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810709
121,00 leiMP
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Crescendo |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Banda izolatoare PVC 50mm x 33m x 0.19mm Yato YT-8177
SKU:
5906083981777
32,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8177 |
Set 10 benzi izolatoare PVC 19mm x 12m Yato YT-8156
SKU:
5906083981562
19,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8156 |







