Termice
SET ROBINET TERMOST COLT FERRO ZTM21
SKU:
5902194940948
Sistem de incalzire 2000W DA-T201
SKU:
5902628550125
Soba Teracota 4R 45x45x110cm
SKU:
4000000557906
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 160 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x110 cm |
Soba Teracota 5R 45x55x135cm
SKU:
4000000557920
| Culoare | Maro deschis |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 320 Kg |
| Dimensiuni | 45x55x135 cm |
Soba Teracota 5R Alba 66x45x155cm
SKU:
4000000557913
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 400 Kg |
| Dimensiuni | 66x45x155 cm |
Soba Teracota 5R Cu Geam 45x45x135cm
SKU:
4000000557944
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 260 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x135 cm |
Soba Teracota de Gatit cu Plita Mare si Cuptor 45x100x130cm
SKU:
4000000557937
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 360 Kg |
| Dimensiuni | 45x100x130 cm |
Stabilizator tensiune Westech SVR 1000VA (Cod: 9.2307 / 12637)
SKU:
6426206702342
Suport vas expansiune centrale termice echipat 3/4″ EVP-XF35M
SKU:
6421000050774
| Tip produs | Suport vas expansiune |
|---|---|
| Cod produs | EVP-XF35M |
| Brand | Everpro |
Termostat boilere electric Tesy Bilight, cod piesa 102188
SKU:
3800879902705
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
Tub rigid din PVC D: 100 mm, L: 1000 mm (VENTS) (Cod: 1010)
SKU:
4823016205759














